Jump to content
IGNORED

iznajmljivanje stana


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

pa imas toga koliko ti volja po zemunu po onim dvoristima

najbolje ako imas nekog lokalca prijatelja da ti se raspita

 

besmisleno i preskupo je da za te namene iznajmljujes "klasicnu" garazu

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

hej forumski rentijeri i beskućnici, kako stoje stvari u svetlu novonastalih okolnosti?

da li je nekome kirija smanjena, oproštena za april, maj?

da li se priča o nekim promenama.

primećujem da se ponuda stanova za iznajmljivanje na halo oglasima udvostručila u poslednjih desetak dana. čini mi se da su cene iste, samo ne znam koliko će dugo stanodavci da ih se drže.

ima li nekih predviđanja?

Link to comment
4 hours ago, slepa živana said:

hej forumski rentijeri i beskućnici, kako stoje stvari u svetlu novonastalih okolnosti?

da li je nekome kirija smanjena, oproštena za april, maj?

da li se priča o nekim promenama.

 

Cuo sam da su oprastali kirije po lokalima (frizeraji butici i slicno) ali za stanovanje nisam cuo da je neko oprostio ili smanjio.

 

Ja placam masnih 450E svakog meseca, evo upravo dao stanarinu, ni reci o smanjenju a ja nisam u fazonu da prosim. Ako budem pregovarao cenu, bice zato sto sam nasao povoljniji stan.

Link to comment

jbg služi mi i kao stan i kao radni prostor (dok ne zapalim u neki HUB :isuse: )

 

Ima širinu i mesto za studijsko fotografisanje, to mi je bio uslov dok sam tražio stan

Link to comment

Ovi moji sto iznajmljuju nikom nije spustena kirija

Zapravo jedan drugar je prijavio da mu je "gazda" otpisao prethodnu, a zapravo se ispostavilo da mu je naime toga uzeo depozit iste vrednosti

 

Sa bogatim beogradjanima koji imaju visak stanova na izdavanje se ne druzim :fantom:

 

Imam doduse jednog brta montenigera, izdaje na dan neki teski fenseraj kod skadarlije, al sam stekao utisak da to nije najbolje sljakalo ni pre korone

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...