Jump to content
IGNORED

Dresovi


Recommended Posts

Sa današnje utakmice, Palermo:87026_news.jpg:isuse: Skoro isto, Barsa:barca.kit.2009.away.450px.jpgZvanično pojašnjenje boje: The new AWAY jersey is a bright mango (evoking the Mediterranean Sea) :blink::isuse: S druge strane, ova man utd kombinacija mi je bila super:das.jpgA među najboljim dresovima ikad, uz bezobraznu tendenciju da iskočim iz fudbal-šablona:20070126hockey.jpgi:AE10163_Lg.jpgNamerno sam stavio stari, Adidas je uspeo da "pederuša" krojem upropasti najprostiji recept za prelep dres.

Link to comment

I da završim za večeras, a kad smo već kod ragbija, Harlequins-i su nekada imali isti dezen na dresu kao ova biciklašica, fotku ne mogu nigde naći, što i nije čudo, jel'te:GabrielaPregnolato.jpgAli ubedljivi pobednici, apsolutno jbn nenadmašivi u ružnoći timske opreme od kad ljudi trče za loptom su Stade Français Paris:stade_francais_new_jersey.jpg189608_1.jpgStadeFrancais3rdRugbyT0607-.jpgStadeFrancaisHSS0708.gifstade-francais.jpg

Link to comment
StadeFrancaisHSS0708.gif
Ovaj je do jaja. Da nema ovo Don Ho cveće, nosio bih ga na 1.U kategoriji odvratnih dresova, moj favorit je 1 Horhe Kampos:20050801-as_JorgeCampos_lg.jpgcampos1.jpg9-Tw-1993-13.jpgAkosenevaram, legenda ih je lično dizajnirala. Edited by kovik
Link to comment

meni je ipak lotto najgrdji, oni dresovi sto je reprezentacija imala na proslom svjetskom, a isti dizajn je imala i ukrajina, i gomila klubova - izmedju ostalih palermo:product-6812925.jpgchievo je prije 2-3 sezone imao spektakularno ruzne away dresove, ali ne mogu nigdje da nadjem sliku :(edit: josh ne nadjoh taj dres chieva, ali evo par zanimljivih kreacija:

milan '95:AC-Milan-95-awayblue.gifinter '96:Inter-96-Turd.gifinter '91:Inter-91-Third-USE.gifopet inter, '97:Inter-Milan-96-Third.jpgjuve '97:Juventus-96-Black4th.giffiorentina '91:Fiorentina-91-Away.jpg

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...