Jump to content
IGNORED

Satovi


banecare1

Recommended Posts

lijep, elegantan sat
 
 
 
a mogao bi neko i da otvori topik o
e-satovima, svašta tu ima
 
Realno to spada u onaj topik gedžeti i tako to..




...shiit has hit the fan...

Link to comment

da se prijavim - moracete sacekati izvestaj do sledece posete domovini. imao sam prilicno neprijatan odmor, bolest i smrtni slucaj u bliskoj familiji a ni praznici ni shugavo vreme nisu pomogli. sat je ostao u bg-u i cistice se prilikom sledece posete. izvinjenje... 

Link to comment

pa dobro... rekao sam da cu javiti kako sam prosao sa sajdzijom pa nestao. fer je da objasnim sta se desava.

 

a za ovo drugo - hvala od srca. 

Link to comment

Jeste :) poručio sam da vidim da li je samo jeftin ili nešto i vredi i zapravo za te pare, 15k dinara, je iznenađujuće kvalitetna izrada, dve loše stvari su kaiš koji ću zameniti prvom prilikom, i lume koji je prilično slab i kratkotrajan. Parnis je marka

Link to comment

Seagull ST-3600

Tj. Seagull jeste, ali nisam 100% siguran za tačnu verziju

 

edit2, možda je ipak pre ST-3621

Edited by Clem Fandango
Link to comment

Haha devojka je imala identičan komentar.... nije ni meni baš omiljeni detalj, ali ne smeta mi, sa stanovišta dizajna kompletnog stana, pa i krunice, ovo bi bio moj izbor https://www.laco.de/de/uhren/fliegeruhr-original/fliegeruhr-saarbruecken-45mm-automatik ali to mi je puno para i za sat generalno, a za fliegera pogotovo.

 

Razmišljao sam o Steinhartu eventualno, ali ipak ću nešto drugo u tom cenovnom rangu uzeti (~500 evra) kad dođe vreme, sad čekam još jednog kineza :D

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...