Jump to content
IGNORED

Satovi


banecare1

Recommended Posts

Na temu cene satova: TAG Heuer Aquaracer (WAY101B.BA0746) koji kosta 1550 evra ima u sebi ETA F06.111 mehanizam iz Trendline Entry-level serije koji kosta 30 dolara. Ko tu koga zajebava?

 

Sent from my Le X620 using Tapatalk

Link to comment

Moco, kupio si krs od sata, nemoj se sada pravdati :) (paganski dizajn) 

 

Ako volis satove, mogao si kupiti barem neki poznati brend koji ima tradiciju u tom poslu a nisu ni toliko skupi. Na primjer, Seiko je jako postovan u svijetu ljubitelja satova. Imaju satove sa automatskim mehanizmima za 300€-400€. Quartz mehanizmi su im jeftiniji.

 

Imas i njemackih brendova koji su odlicni i jeftiniji od svajcarskih.

 

isto tako, kad kupujes kola, zasto kupiti ova skupa ka mozes u kini naci jeftinija za isti dizajn:

 

copie-evoque-landwind.jpg

Edited by borris_
Link to comment

ma jok, super je kupio moca, vidi se da znalac pise recenziju, jebote, Dalje kućište od nerđajućeg čelika i Seiko meca-quartz VK-67 mehanizam koji proizvođač navodi da je unutra. (sada kada mi je sat stigao mogu da potvrdim tačnost tog navoda jer se taj mehanizam specifično ponaša sa aktiviranom štopericom, tako da je to-to).

to je to

Link to comment

Na temu cene satova: TAG Heuer Aquaracer (WAY101B.BA0746) koji kosta 1550 evra ima u sebi ETA F06.111 mehanizam iz Trendline Entry-level serije koji kosta 30 dolara. Ko tu koga zajebava?

 

Sent from my Le X620 using Tapatalk

Bez zezanja: da imas pun dzak para, ne znas sta ces s parama, taj rad: koji sat/satove bi kupio?

Link to comment

hm, lik koji ne razlikuje kozu od skaja je otvorio sat i prepoznao mekanizam?

kul stori, bro, samo sto u stvarnosti taj nume sijalicu da zameni.

Link to comment

Uh, meni nije za ukras. Nikad se nisam navikao da proveravam vreme na mobilnom,

 

Takodje. Tih nekoliko dana dok sam bez sata kada baterija crkne bas preko vikenda ili slicno, imam utisak da sam izgubljena u vremenu i prostoru. Ljudi su mi vise puta rekli da kada imaju sat se osecaju zarobljenim i pod pritiskom, a kod mene je sasvim obrnuto: tacno to sto znam da u svakom momentu mogu da vidim koliko je sati me cini opustenom.

 

Poslednji sat koji sam kupila je neki no-name (uprkos i nekim profi preporukama na ovoj temi), po preporuci sajdzije iz njegove prodavnice. Gledala sam prvo neki drugi koji je bio i dosta skuplji, ali kada smo malo popricali, preporucio mi je neke druge satove, koji se sklapaju tu negde u regionu, a u sebi imaju svajcarske i japanske mehanizme i delove. Sad da li je tacno to sta je rekao i da velika imena u rangu visih trocifrenih cena uzimaju te iste delove u tom mestu - to ne znam, to mi nije bilo toliko bitno koliko to sto mi je potvrdio da nema potrebe da dajem vise para za nesto tako ionako schlicht (jednostavno/minimalno) kakvo ja hocu. Bilo mi je bitno da mogu pod tus sa satom (na plivanju ionako skidam pa mi nije bitno), da je alu ili titanijumska narukvica i da je - jasan (da ima brojke ili makar tackice ili crtice). Datum moze i ne mora. I evo sad ga imam godinu i po dana i vrlo sam zadovoljna, a ova titanijumska narukvica je takva da maltene nista ne osecam na zglobu. Garancija je tri godine i nadam se da ce sat to i nadziveti.

 

PEh-mTdAhEtaLwz3qEayGuQhWS51ootAn7r4XwuF

 

 

//Svesna sam da ovo nije nikakav prvoklasni sat, vec nesto za svakodnevnu upotrebu, gde mi je funkcionalnost na prvom mestu

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

A zasto ovo nije ljucki sat? Zato sto nema brend?

Ovaj sat je dokaz koliko su cene satova prenaduvane.

 

Sent from my Le X620 using Tapatalk

meni je taj sat po izgledu savršen. ja bih ga nosila.

međutim, ako bi se pokvario posle manje od 5 godina u dogledno vreme, popizdela bih.

sat je za mene obavezan detalj, nešto što nosim svakodnevno, što koristim, za šta se vežem, i što mora da traje (osim što mora da liči na mene i da mi se dopada).

Edited by pt 2.0
Link to comment

meni je taj sat po izgledu savršen. ja bih ga nosila.

međutim, ako bi se pokvario posle manje od 5 godina u dogledno vreme, popizdela bih.

sat je za mene obavezan detalj, nešto što nosim svakodnevno, što koristim, za šta se vežem, i što mora da traje (osim što mora da liči na mene i da mi se dopada).

 

de je slika tog sata sto lici na tebe?

Link to comment

Na temu cene satova: TAG Heuer Aquaracer (WAY101B.BA0746) koji kosta 1550 evra ima u sebi ETA F06.111 mehanizam iz Trendline Entry-level serije koji kosta 30 dolara. Ko tu koga zajebava?

 

Sent from my Le X620 using Tapatalk

TAG je u svetu satova kao Hugo Boss međ parfemima...poznavaoci na to ne bacaju novce.

Cela Carrera serija zaključno i sa Limited edition ima najviše intervencija u garantnom roku u cenovnoj klasi.

Koliko im je agresivan marketing toliko imaju katastrofalan rejting customer service efikasnosti.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...