Jump to content
IGNORED

Sta je ovo?


woodooinstalater

Recommended Posts

NijeUstvari...tu si negde,blizujeste,gori neki materijal da bi ostala sara...ali koji... preciznije
Дрво. Прекопајте по кући, мора да има нека кутијица без сврхе, или дрвени оквир око фотке, "успомена из Врњачке Бање", бар једна од њих је исписана овако нечим. Можда не на струју, ал' свеједно.
Link to comment

mislio sam na hromirani deo :)Pa sad.. ovaj nastavak dolazi u više veličina, povećava mu se i visina i dužina... i dubina, ako je zamišljen da zavhvata nešto.. a sama alatka je prilično glomazna...doduše, kontaktna površina je izgleda vrlo mala, što me upućuje da taj deo treba da bude jako vreo i da na maloj površini oslobodi veliku toplotu, a na gajtanu nigde nema prekidača, što znači da se koristi dugo..taj neki materijal bi trebao da bude otporan i da se primenjuje na glomaznijim strukturama, a ne liči mi da je metal.. malo je i zakošen onaj nastavak.. da nije za pravljenje nekih kanala?

Edited by Kelt
Link to comment
ne primenjuje se u gradjevinskoj industriji,i rezultat nije umetnicki
Разбио си ми све илузије. До малочас сам мислио да се свемир дели на уметност и грађевинарство.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...