Jump to content
IGNORED

Stand Up


Joshua

Recommended Posts

meni je ovaj jim jefferies skroz okej. po svim parametrima bi jedno 70% onoga što priča trebalo da mi bude previše sirovo*, neprihvatljivo ili ne znam ni ja šta - ali iz nekog razloga mi ništa nije zasmetalo. nešto slično mi se dešavalo i sa prvim gledanjem karlina. nije da ih poredim, daleko je od karlina, ali mi se čini da ima neke karlinovštine u tragovima, iako uopšte nije political™. deo o prijatelju sa mišićnom distrofijom mi je carski.do ovoga sam ga gledala samo u kratkim insertima, ugl. kao komentatora na bbc3 listi "the most annoying people" i tu mi je bio super simpatičan, a sad evo netom zaključih da je okej i u većim količinama, pa pohitah da podelim.nisam proveravala da li ga je neko već kačio. pardonirajte ako jeste.dakle za sad alcoholocaust:http://www.youtube.com/watch?v=q0zE14XxyKgna jubituu ima još i fully functional, ali to još nisam odslušala, pa neću pred rudu.--za slučaj da vam se džim ne svidi, odmah se sakrivam iza panela mudraca koji ćaska o komendijanju.kapiram da me niko neće izmarškati ako šmugnem iza CKja (i ostale trojice) :Dhttp://www.youtube.com/watch?v=sAxoRh06XM4*izeditovala "vulgarno" u "sirovo", da ne krenete da me optužujete za finoću i gađate konstantinovićem, nemam snage za to ^_^

Edited by Joshua
Link to comment
  • 2 weeks later...

sad pogledala roast of james franco, ne znam da l sam ja u nekom specijalnom raspolozenju tj. da li je samo do mene (bice da je do mene), ali mislim da mi je ovaj roast sada izbio na prvo mesto kao najomiljeniji. dakle, naglas sam se smejala kao ludak sto se nije dogodilo od kad su grilovali pamelu anderson, a to je bilo vecinom zato sto je to bio prvi roast koji sam ikada gledala + totalni raspad sistema. najbolji su bili bill hader (ocekivano), jonah hill (iznenadjenje), adam sandberg (I think I'm in love) i natasha leggero (prvi put cujem/vidim, ali bila je bas surova). nick croll, azis ansari i sarah silverman razocarali, mislim... bilo je ok, ali nista spec. jeff ross uobicajeno dobar. a da, i sam franco je bio sasvim ok.

Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Er neko rekao da je Last Week Tonight with John Oliver odličan?

 

Znam da je derivat, ali užasno mi prija, i mnogo se smejem. A njegovi rantovi o klimatskim promenama i šarlatanima mogu da se emituju deci kao obrazovni program.

 

 

Link to comment

Kasmo kod stendapa, pao sam kad sam video Silićevu najavu za StendapFest

 

Jao, gledao sam njegov stend ap, i to je za stepenik bolje od srpskog (i regionalnog) stend apa, koji je blam gledati. Lik pravi odlične animacije na instagramu sa vladom Srbije, ali nastup mu je baš slab, ne znam ko može da se smeje tome.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...