Jump to content
IGNORED

Stand Up


Joshua

Recommended Posts

Dylan Moran iz Black Books. http://www.youtube.com/watch?v=N0rUtSLZTlc&feature=relatedNego, iako ovaj video nije o tome, jako mi je zanimljiva fascinacija nacistima medju britanskim komicarima. Na stranu pajtonovci i Fawlty Towers, to je ipak bilo davno, ali i ovi noviji imaju bar jedan skec na tu temu: Frankie Boyle, Gervais, Izzard, Webb i Mitchell, pa onda ovaj Moran, onda Laurie i Fry, itd, itd...
Gledao sinoc njegovu rutinu, sat i 15 minuta - nije pomenuo naciste. Uglavnom je pricao o problemima jednog matorog 30-godisnjaka, zeni, deci, slobodnom prijatelju, Englesko-Skotsko-Irskim medjusobnim predrasudama i Jason Stathamu :) ... Sve u svemu ok, nije smorio kao Stephen Merchant (jadao se problemima dvometrasa, njegovim prezimenom koje niko ne napise pravilno i ne znam sta-cemu-jos jer sam zaspao) ili John Cleese-ov "The Alimony Tour" (zalos' - pustao klipove iz njegovih ranijih radova i pricao o odnosu sa majkom - doduse, na pocetku je iskreno rekao da je na turneju posao samo zbog novca jer je sud naredio da isplati $20M bivsoj zeni ...)Btw, nisam znao da postoji ovakav topic (valjda zato sto mu je mesto pre na filmu ...) a jos manje da ima 17 strana ... pa bi bilo lepo ako je neko upoznat sa dole-napisanim komicarima/predstavama da mi ukratko isprica kojim temama se bave:
Alan Carr spexy beast.dvdrip.xvid-haggisAngelos Epithemiou And Friends Live.2011.DVDRip.XviD-HAGGiSBilly Connolly You Asked For It DVDRip XviD-ARCHiViSTEd Byrne Crowd Pleaser 2011.DVDRip.XviD.AC3.CrEwSaDeJeff Dunham Controlled Chaos 2011 DVDRip XviD-iNVANDRARENJimmy Carr Being Funny 2011.RERIP.DVDRip.XviD-HAGGiSJohn Bishop Live - the Sunshine tour.2011.bdrip.xvid-haggisLee Evans Roadrunner.dvdrip.xvid-haggisMilton Jones Lion Whipserer.DVDRip.XviD-HAGGiSNeil Delamere implement of divilment.dvdrip.xvid-haggisOlly Murs Seven Deadly Sins Of Football.2011.DVDRip.XviD.AC3.CrEwSaDePaddy McGuinness Live 2011.DVDRip.XviD.AC3.CrEwSaDePeter Kay Live the tour that didnt tour.dvdrip.xvid-haggisReginald D Hunter Live.2011.DVDRip.XviD-HAGGiSRussell Howard right here right now.dvdrip.xvid-haggisRussell Kane smokescreens and castles live.dvdrip.xvid-haggisRussell.Brand.In.New.York.City.Extended.And.Explicit.DVDRip.XviD-HAGGiSThe Ultimate Comedy Tour 2011.DVDRIP.X264.AAC.CrEwSaDeTim Vine the jokeamotive.dvdrip.xvid-haggis
Link to comment

Meni je super bio taj Dylan Moran... Narocito kada prica o onom delu kako sanja mlad a kako sredovecan covek :)Od ovih imam par komada. Jimmy Carr je u prvih 5 minuta prosuo 50 glupih onelinera i prekinuo sam da gledam, ostalo jos ceka na hardu

Link to comment
Nije baš klasičan stand-up, ali da li je neko gledao Comedy Central Roast-ove? Npr roast Čarlija Šina?
konkretno roast sa čarlijem mi je jedan od lošijih, ali inače ih gledam i 2/3 gostiju obično bude zaista duhovita, dok ona 'selebriti' trećina najčešće škripi...
Link to comment
Nije baš klasičan stand-up, ali da li je neko gledao Comedy Central Roast-ove? Npr roast Čarlija Šina?
konkretno roast sa čarlijem mi je jedan od lošijih, ali inače ih gledam i 2/3 gostiju obično bude zaista duhovita, dok ona 'selebriti' trećina najčešće škripi...
+1Ako volis insult humor, obavezno stivo. "Przenje" Dejvida Haselhofa mi je ostalo u boljem secanju. Ako te mrzi da gledas sve, premotaj na Dzefri Rosa (mada ni ovaj mladjani Anthony Jeselnik nije za bacanje)
Link to comment

Odgledah i Louis C.K. ... sta znam, mnogo je bre vulgaran, ali ono, bas bas ... a kad JA to kazem ... mislim ... ... ... not my cup of teabtw, vidim (sa par sati zakasnjenja) trenutno je otvorio IAmA na reddit-u ... pa ako neko ima nesto da ga pita, mozda i primeti vas u moru komentara ...

Link to comment

Najtoplije preporucujem (ako vec nisam :isuse: ) tough crowd with Colin Quinn. Nije klasican stand-up, vise je comedy talk show... otkida. Pokojni Giraldo i Patrice, Norton, Di Paolo, CK, glupi Vos itd. nikad nisam nasao torrent, vecinu epizoda imate na youtube-u. :)

Edited by mandingo
Link to comment
Genijalan Live at the Bacon Theatre! Mozda najbolji CK do sada...
Ni blizu, ako mene pitas.
+1Ako volis insult humor, obavezno stivo. "Przenje" Dejvida Haselhofa mi je ostalo u boljem secanju. Ako te mrzi da gledas sve, premotaj na Dzefri Rosa (mada ni ovaj mladjani Anthony Jeselnik nije za bacanje)
Ne zaboraviti Grega Giralda, boga oca i kralja roastova.
Najtoplije preporucujem (ako vec nisam :isuse: ) tough crowd with Colin Quinn.
http://www.youtube.com/watch?v=ymltNm4p2VY3:20 Edited by J.R. Cash
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...