Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

  1. Past hour
  2. Mindaugas Žukauskas

    PPPictionary

    The guy who didn't like musicals
  3. Baš zato ga treba skloniti
  4. pukl je vrhunski sudija btw.
  5. Al samo 1. Nameće se prirodno pitanje šta u fioci imamo za Javora i Pukla i kada će to ugledati svetlost dana. Nemoguće da u gaćama nisu krijumčarili retke ptice, recimo.
  6. SNARC

    Euroleague (sve sezone)

    Obradovic kanda zavrsava svoju pricu ovde
  7. uini

    Euroleague (sve sezone)

    delje ih fener rutinski vec drugu tekmu, tose nisam nado.
  8. elementary

    Euroleague (sve sezone)

    Kako se raspao Monako ,ne mogu da daju kos .
  9. levi

    Euroleague (sve sezone)

    epski raspad Monaca u 3/4, skoro na nivou onog na prošlom F4
  10. gsb

    Stanje u IT sektoru

    Revenue je termin. Imas u bilansu uspeha (mislim konto 6x) koje govori o prihodima (prodaja usluga/proizvoda/robe )
  11. Ja ću biti analitičar toga što radite, znači Đoka Vukadinović ili Boško Jakšić. Ili Filip Švarm foruma
  12. Lena

    PPPictionary

    Ne 'vataj se za pravopis, nego rešavaj ovo Eto ti i veliko slovo
  13. Heaviside

    Košarka u vrtlogu politike (bez provokacija i vredjanja)

    Možda nešto relativno malo, znam da uzmu oko 50-60k za regularni deo a po tekmi dobija 1.5-2k plus aba oko 500 evra po tekmi plus 100-200 za domaće lige ako sude i to.
  14. Ovde nekima kao da nije drago što je raskrinkana jedna funjarska lopina.
  15. znam ja vrlo dobro poreklo cele price ali da se ne zajebavamo, to sto te neko optuzi za ovakvu stvar, ne znaci obavezno ni da su u pravu, niti da drzava brani covica koji je provaljen. ja bih se suzdrzao od takve logike ali naravno, svako nek' dela kako smatra ispravnim.
  16. Heaviside

    Polovnjaci

    Isto i jesam
  17. francuski sobar

    Netflix produkcija

    Ripli. Svežanj pinterest ideja za uređenje hipsterskog barber šopa proteran kroz AI filter predvidivih ikoničnih stereotipa. Još kad se fredi pojavio rekoh mrš šta mi ovo treba u životu.
  18. kud u maglu Simoviću

    Košarka u vrtlogu politike (bez provokacija i vredjanja)

    @Heaviside jel oni dobijaju i neku kintu za godišnje ugovore od el + taksa po utakmici?
  19. Da nema snimka, posumnjao bih da mu je Dozet napakovao.
  20. Drugim rečima, nema nikakvih dokaza.
  21. BlackGeorge

    Hard n' heavy department

    Ako, i treba. To je jedna sjajna grupa. Samo cepaj! Voli li neko još ovde Kreator i ludog Mileta Petrozu ? Mnogo volim album Coma of Souls.
  22. Heaviside

    Košarka u vrtlogu politike (bez provokacija i vredjanja)

    Većina govana od ljudi ima neki poremećaj pa su i dalje govna
  23. kud u maglu Simoviću

    Košarka u vrtlogu politike (bez provokacija i vredjanja)

    ne računam, to je tužba majke i sestre pok. đinđića zauvek zaturena u najdubljim arhivima tužilaštva cilj te tužbe je da kad (i ako ikada) ovo postane normalna država i društvo neko može da se uhvati za nju i krene u istragu pa da procesuira i utvrdi političku pozadinu atentata a sve na osnovu izjava prvooptuženih u vreme kada je ta tužba podignuta bio je intervju srđe popovića na tu temu, ja sam sada pokušao da parafraziram po sećanju moj forumski advokat @Ted će reći više, ako bude hteo pošto radi pro bono
  24. ako mu se ne svidja dodeljeni par i odbije, jedino resenje je da ga banujete
  25. booyaka

    Euroleague (sve sezone)

    Izjednačeno u Monaku, još 15 minuta.
  26. Mindaugas Žukauskas

    PPPictionary

    Moli se Lena da se vrati na poštivanje Pravopisa i velikih slova na početku rečenice. Pa dosta su nam kums, gospa buba, morgana i bilmez.
  1. Load more activity
×
×
  • Create New...