Jump to content
IGNORED

Prodajem/trampim/uvaljujem


MaryPoppins

Recommended Posts

17 hours ago, Valkyrie said:

Prvi put čujem za ovaj Nothing Phone ali mi se sviđa :wub:

Što ga prodaješ, šta mu fali?? :eyebrow:

 

Ženin je, naleteli smo na varijantu za najbolju kameru na svetu (Huawei P60 Pro) i ovaj je postao višak :D

 

Link to comment

Za ljubitelje fotografije, Giotto stativ i Manfrotto srednja glava.

Dogovor kuću gradi. ;)

Edited by Medusa_trip
Link to comment
10 hours ago, Shan Jan said:

A moj matori laptop i dalje niko nece :cry: 

Uzece ako priznas da ga je koristio Mosa Pijade

Link to comment
  • 4 weeks later...

Opet nista ne uvaljujem:

 

Youtube premium family: VPN na Ghanu (moze nord, taj sam ja koristio - free verzija). https://www.youtube.com/premium , kreditna kartica (meni nemacka viza zavrsila posao) i random adresa iz Ghane (google maps pa koja vec) i kupiti. To je to. Ne mora da se koristi vpn kada se koristi youtube. Mesecna cena je 2.9 evra za family - mada je uspevalo da se nabavi i za 1.5 evra. (to je 6 naloga: youtube bez reklama, youtube music, downloads...). Godisnje to dodje negde oko 35 evra za paket koji mesecno kosta oko 12-15 evra mesecno.

Link to comment

Pre bu ih kupio premium adblockeer nego youtubu dao 1 eur. Al ja sam baksuz.

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Strucnjak said:

Pre bu ih kupio premium adblockeer nego youtubu dao 1 eur. Al ja sam baksuz.

 

Nisi u krivu, I ja ih imam I rade. Radi I vpn albanija I nema reklama. Ali ono, radi na smart tvju bez da se majem sa dnsovima I sjebem celoj kući internet. Ovako barem neka vajda, za 30 evra nećemo da umremo ni mi ni youtube.

Link to comment

Koji TV imaš? Ako ima Android, instaliraj SmartTubeNext i eto ti YT bez reklama i gluposti na teveu.

Link to comment
19 minutes ago, napadaj said:

Koji TV imaš? Ako ima Android, instaliraj SmartTubeNext i eto ti YT bez reklama i gluposti na teveu.

 

Ako nema android, uzmeš xiaomi box-s 2nd gen i strimuješ sve žive i mrtve formate i miran si. Nekih 55e. Mislim da nema bolji android divajs za te pare.

Link to comment
Posted (edited)

Hisense. Imam amazon firestick uz lokalni vidaa OS koji dolazi uz tv. A ono, jbs 30 eura. Nisam znao sta da kupim pa sam se odlucio za firestick. Previse mi je za ove pare da se majem, plus nas troje gledamo fck utb bez reklama na telefonima/tabletima + tv.

Edited by Baldrick S.
Link to comment

Samo da javim da je laptop otisao. 

 

Ako nekom treba 5 godina stari Redmi Note 6 Pro, uvaljujem i njega. Fizicki ko nov ali se sada vec muci da pokrene nove aplikacije. Ako mislite da moze za bilo sta da vam posluzi takav javite se.

  • Tužno 1
Link to comment

sumnjam da ovo ikome vise treba, ali da probam. cena po dogovoru.

 

Sony HVR Z1U, minimalno koriscena, u mint stanju. Radila 30 sati. Uz nju dolazi jedna originalna baterija, originalni punjac, daljinski upravljac, firewire kablovi i nekoliko neotpakovanih miniDV kaseta.   

 

Sony HVR-Z1U Specs Signal System NTSC and PAL Systems
Recording
1080/60i, 1080/50i, 480/60i, 576/50i
Playback
1080i/60, 1080i/50, 480/60i, 576/50i, 480/60p, 576/50p Image Device 3-CCD, 1/3" 16:9 Aspect
1.12 Million Pixels Total Each Chip Lens 4.5 to 54mm
12x Optical Zoom
f/1.6 to f/2.4
72mm Filter Diameter Signal-to-Noise Ratio Not Specified by Manufacturer Horizontal Resolution 1080 Lines Sensitivity Not Specified by Manufacturer Minimum Illumination 2 lux Vertical Smear Not Specified by Manufacturer Built-in Filters 1/4 ND (1.5 stops)
1/32 ND (5 stops) LCD Monitor 3.5" 16:9 Aspect
LCD Monitor and Viewfinder Can Be Used Simultaneously Viewfinder Color Scan Matching Yes Memory Card Slot No Shutter Speed Range 1/4 to 1/10,000 Gain Selection 0 dB, (+)3 dB, 6 dB, 9 dB, 12 dB, 15 dB, 18 dB VTR Tape Format DVCAM Small Cassette
HDV Record and Play
DVCAM Record and Play
DV Record and Play Tape Speed HDV: 18.8 mm/s
DVCAM: 28.2 mm/s
DV SP Mode: 18.8 mm/s Signal-to-Noise Ratio Not Specified by Manufacturer Maximum Recording Time HDV: 60 min
DVCAM: 40 min
DV: 60 min Audio   Audio Dynamic Range Not Specified by Manufacturer Audio Signal Format HDV
MPEG1 Audio Layer II
DVCAM/DV
16-bit/48kHz 2 Channel Mode
12-bit/32kHz 4 Channel Mode Audio Frequency Response 20Hz to 20kHz Signal to Noise Ratio Not Specified by Manufacturer General   Input and Output Connectors HD/SD Component: 3 RCA (x1 Output)
Firewire: 4-Pin (x1 Input, x2 Output)
S-Video: 4-Pin (x1 Input, x2 Output)
Composite Video: RCA (x1 Input, x2 Output)
Mic Audio: XLR (x2 Input)
Audio: RCA (x2 Output)
Headphone: Stereo Mini (x1)
LANC Control: Mini (x1)
 
 

IMG_1586.jpg

IMG_1589.jpg

IMG_1590.jpg

IMG_1592.jpg

IMG_1593.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...