Jump to content
IGNORED

Zenska tasna


morgana

Recommended Posts

  • 6 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
al se probezveznila mandarina dak. nijednu tasnu ne zelim. kakva steta.
Mandarina Duck je jednom nogom u stečaju, tako da će uskoro postati teški vintage. Poslednjih par sezona su im bile bljaks, ali najnovija kolekcija za leto 2014. im je lepa, i možda poslednja. Nadam se da će ipak da se izvuku.
Link to comment

:( kako su uspeli da sjebu tako dobre&lepe&posebne tasne... imam jednu iz 1997. bogo, ta je i danas moderna: crni mat gumirani materijal, mat srebrne kopce, velika, bozanstvena...

Edited by darling
Link to comment

Ja obožavam njihove poslovne kožne torbe. Medjutim, prodali su marku koreancima iz e-landa kad je brand ušao u krizu pre 7-8 godina. Ovi se očigleno nisu dobro snašli, šta li, uglavnom ako im ova kolekcija ne uspe mnogo dobro, odoše...

Link to comment

@nezvanovaovo je suuuuuuuuper. i torbe i cipele, sve mi se svidja (dobro, ne kapiram doduse bas one modele sa rupicama).je l znas kako se krecu sa cenama, otprilike, cisto da znam sta da ocekujem (nisam na fejsu pa cu morati licno da se dogegam do cumica/metopolitena).

Link to comment

hvala, nezvanova, super je ovo!kakve su cijene? ovdje gdje narucujem, ruksaci u kombinaciji platno-koza su 40-50 eura, kozne torbe do 100 i nesto. sve je odlicno.singere, nisam nikad placala carinu.ovo uzimamm sledece:http://www.aliexpress.com/store/product/2013-FREE-SHIPPING-Crazy-horse-leather-finishing-retro-vintage-canvas-bags-for-women-travel-big-bag/221330_961537910.htmlhttp://www.aliexpress.com/store/product/FREE-SHIPPING-MEN-Leather-genuine-leather-small-messenger-bag-first-layer-of-cowhide-crazy-horse-leather/221330_1543345946.html

Edited by morgana
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...