Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

da vam pokažem ko me je doveo do ludila od brige ovih dana :).

ovo je moja ljubimica i deo njenog potomstva. sad su sa njom ostala još ova dva šteneta sa naše leve strane i porasli su, fotka je od pre par nedelja.

nemam pojma kuda su lutali, ali važno je da su se vratili i deluje da su ok, ništa im ne fali.

302ymf6.jpg

Link to comment

:)
Stvarno su ozbiljni banditi skitare. Mačka, četvrti član družine, ih postrojava. Ova dvojica malih moraju da čekaju da ona završi jelo, inače dobiju kandžicama po njušci. Mamu ne dira.

Link to comment
5 minutes ago, ToniAdams said:

nekako bih reko da je onaj u drugom redu levo najzajebaniji igrac, jesam u pravu?

isto sam pomislila na prvi pogled

ipak, kad razmislim, ovaj u prvom redu sto je uz mamu mora da je boss :)

Link to comment

On je razmaženković, njega svi najviše peljaju i gnjave i mnogi su govorili da će ga uzeti, ali ništa od toga. Ovaj pored mame je nepoverljiviji i retko dođe da se mazi, raduje se i poskakuje sa distance.
Mama kuca je ta s kojom nema labavo.

Link to comment
4 minutes ago, Frau Gabrijela said:

On je razmaženković, njega svi najviše peljaju i gnjave i mnogi su govorili da će ga uzeti, ali ništa od toga. Ovaj pored mame je nepoverljiviji i retko dođe da se mazi, raduje se i poskakuje sa distance.
Mama kuca je ta s kojom nema labavo.

jao mamin sin, malisa nezni :778_heartbeat:

pomazi ih sve za mene..

Link to comment
On 1/3/2018 at 10:58 PM, ToniAdams said:

ko nema kombo macke i psa nema pojma kakvu zabavu propusta. nema dzabe onaj crtac macker :fantom:

 

Sta's rek'o? 

 

DS5UJX3VMAADsJL.jpg

 

Božić-bata se izbacio... 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...