Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Aktivirao sam Hbogo i ima trista cuda. Medjutim ima problem sa aplikacijom na boxu, kada je pokrenem sam vrti ono pocetno ucitavanje i nista se ne desava. Kako to resiti?

Sent from my Le X620 using Tapatalk

Link to comment
Aktivirao sam Hbogo i ima trista cuda. Medjutim ima problem sa aplikacijom na boxu, kada je pokrenem sam vrti ono pocetno ucitavanje i nista se ne desava. Kako to resiti?

Sent from my Le X620 using Tapatalk



Zavisi koju HBO GO si skinuo. Ne treba HBO GO Serbia...
Link to comment

Samo da se poserem na ovaj EON SBB-ov, plaćam kablovsku nekoliko tisuća dinara i kad jednom mrdnem od kuće i nađem dobar net, ne mogu da gledam Mančester-Liverpul, a u jebenoj sam Srbiji. Jebo ih EON, koji je smisao, da gledam kod ljudi koji već imaju SBB u kući i SportKlubove, ili da gledam na kompu a već imam na TV. Pa jbt. 

Link to comment

 

4 minutes ago, James Marshall said:

Nađoh kafanu, ali realno veći su džekovi ispali ovi sa mts sa svojom go platformom. Nisam sanjao da ću hvaliti mts nauštrb SBB

 

 

U tom aspektu su mnogo bolji, ali problem sa mts go aplikacijom je što je užasna za korišćenje (ponekad bukvalno moram da lupam po tabletu da bi nešto proradilo), i to što nema HD kanala.

 

 

Inače, kad smo već kod mts-a, istekao mi je nedavno ugovor za Superbox, sve ostalo isto, ali su izbacili HD kanale...

Edited by Jeremija
Link to comment
3 minutes ago, renne said:

al' zato radi u bosni na m:telu sve, i sportklubovi

Ne zezaj, super vijest, radi li na smartu? Imam u paketu 1 smart uređaj a još nisam ni jedan odredio u te svrhe. Na telradu me zanima, kablovskom

Edited by James Marshall
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...