Jump to content
IGNORED

letnje računanje vremena


kud u maglu Simoviću

  

97 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Мени исто одговара да остане на зимском. Свакако свиће у невријеме овдје како год окренеш у љето. 

Link to comment
1 hour ago, salerokada said:

To bi značilo da se ostaje na zimskom?

Ako je tako to je za mene katastrofa jer mogu da se pozdravim sa treninzima pentranja na otvorenom posle posla.

Ako samo ukinemo letnje računanje, a ne pređemo u istu zonu sa Rumunima, e onda ostaje na zimskom. 
Zimsko je default.

 

edit:

Ako pređemo u zonu sa Rumunima, a ukinemo letnje/zimsko pomeranje sata, onda ćemo cele godine biti u onome što je bilo "letnje računanje". Zimi će malo kasnije smrkavati.

Edited by Frile
Link to comment

Ja sam za letnje vreme plus rumunska zona. Mrak leti posle 21.30.. Kao u Fra i Hol npr. Al se plasim skroz druge krajnosti da cemo ostati na zimskom u ovoj vremenskoj zoni.

Link to comment
Quote

Donese li Europska komisija odluku o ukidanju ljetnog (ili zimskog) računanja vremena, ona ne bi odmah bila obvezujuća za sve države članice EU, već bi bila donesena u obliku neobvezujuće rezolucije koju bi države članice morale dodatno potvrditi.

 

Link to comment

drugim rečima nastaće haos. nismo mi u Evropi navikli na te fore u AMerikama (ili Rusiji) da non-stop moraš da preračunavaš koliko je negde drugde sati.

Edited by MancMellow
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...