Jump to content
IGNORED

FPL Draft 2017/18


Recommended Posts

Osim ako Kompani ne zabode CS, asist i 2 gola, a moj D.Silva ne da 2 auto gola i dobije crveni, smesi mi se nova pobeda.

Moze li neki uvid u tabelu ove druge Draft lige?

Link to comment
  • Replies 679
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • malkin

    88

  • Прслин

    81

  • Pokojni Ruxin

    68

  • John Coltrane

    67

Polako momci, ima vremena za tabele...

U drugim vestima, pobedjen je drug Aver. Sledece nedelje derbi sredine tabele protiv Svaroga. Ocekuje se prava prvenstvena.

Link to comment

brt pa kad vas je pet u ligi. imao bi i ja 800 poena da sam mogao ceo tim da sastavim od prvotimaca top 6 ekipa...

Edited by malkin
Link to comment

Vrsljao sam po slobodnim agentima u prvoj.prvoj ligi, nema leba da se probere nešto što valja a da nije hozelu koji eto danas proradi. Bas je slaba berba kad su vratari i napadači u pitanju 

Link to comment

Ja i dalje prvi, al Gilfi me u stopu prati, a naredne nedelje igram bas protiv njega. Hoce me u ovom draftu samo tako. U ovom kolu sam imao celih 20 poena... al je cvrlle bio covek pa je uspeo da ima manje :lol:

Gilfija ne treba da plasi moj tim toliko, al zato treba da ga plasi to sto me bas kenja :lol:

Link to comment

Najzad kontam šta je potrebno da se desi da pobedim u ovogodišnjem Draftu - Spursi moraju da daju 5-6 komada nekom i manje više sve to između sebe treba da podele Kane i Son.

Deluje baš kao nešto što će se često dešavati do kraja sezone  :224_monkey:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...