Jump to content
IGNORED

ABA Liga


adasevic

Recommended Posts

ponedeljak zbog evrolige/evrokupa, ali sto u 5 je pitanje

 

naredna dva kola ce verovgatno dosta toga razjasniti, sto oko rasporeda prva tri, sto oko 4te ekipe koja ce u po

zadar za sad deluje najblize, imaju bas dobru seriju

 

gledao sam buducnost danas protiv lokomotive

u prvom poluvremenu su delovali kao ozbiljna ekipa, vodili i 15ak razlike

medjutim kad su ovi dodali gas u drugom, samleli su ih bukvalno

 

deluje mi da ce se buducnost tu ipak najmanje pitati, odnosno verujem kao i na pocetku sezone da su zvezda i cedevita kvalitetnije ekipe i da ce od njih zavisiti

Link to comment

Ma znam zašto je ponedeljak, ali zašto u 17h.
Igra se derbi, dve prvoplasirane ekipe, a ti staviš u 17h kada ljudi kreću kući sa posla i provlače se kroz saobraćajnu gužvu.

Link to comment

Jel moze neko da mi objasni na koju foru je raspust i u ponedeljak i kako ne rade drzavne ustanove? Jer do juce sam mislio da je i ponedeljak drzavni praznik sve racunajuci da se vracam u utorak na posao :isuse:

Link to comment

U CG je ponedeljak neradni dan. Odje se i vjerski praznik prenosi na radni dan, u Srbiji ne.

 

Jbg, neko ne radi i ima para (CG), a neko radi i nema gaca na guzicu (Srbija) :fantom:

Link to comment

surova dominacija borca

posle kls, sad su se osamili i na prvom mestu aba2 :fantom:

dobili su juce direktnog konkurenta kuci, primorsku. slavilo se kao da je izboren plasman u evroligu :D

nemam arenu2, pa sam gledao preko nekog bednog strima, odnosno vise nisam gledao nego sto jesam, ali uglavnom, dobro borac igra za ovaj nivo, vidi se da su fino uklopljeni kao ekipa i da je atmosfera sto u ekipi, sto generalno oko kluba pozitivna.

"magarac" se vrati u rodni grad, zabaci na moravi i momentalno postane lav :fantom:

sinoc su umalo uspeli izgubiti dobijeno, imali su 15,16 prednosti na 5 minuta do kraja, a onda su u tih 5 minuta ubacili svega 2 poena i otislo se u produzetak, srecom dobili su

sad bi bas morao potpuni raspad da se desi, pa da ne budu u 4 i ne igraju razigravanje za aba (1)

kapiram da postoji i nekakav neformalni dogovor da prvi na tabeli bude domacin tog razigravanja. nekako mi deluje najlogicnije, a nigde nisam nasao informaciju da je unapred odredjen domacin

 

preostala dva nasa predstavnika vrsac i dinamik losi.

vrsac vec neko vreme dosta gubi. posle odlicnog starta sezone, iznad svih ocekivanja, vec mesec dana nisu na tom nivou

nije ni cudo, posto imaju bas mladu ekipu. dovodili su usput jos nekih klinaca, onu dvojicuiz fmp/zvezde i zaboravih koga jos

dinamik bas razocaravajuce. povratak mute ne da ih nije podigao, nego su jos gori. oni imaju ubedljivo najskuplju ekipu sto u aba2 sto u kls. odnosno, lupam, nemam informaciju dal su najskuplji, ali po imenima prilicno je izvesno da je tako. za taj nivo dosta kvalitetnih, iskusnih igraca, ali ocigledno fali nesto

posle serije poraza, oterali su capina, vardu, nekog amera i nekog litvanca/letonca sta li vec

doveli su todorovica (aleksandra) iz makedonije, prosle godine igrao u borcu i bio jedan od boljih. uglavnom igra kao cetvorka

vratio muta stevanovica iz partizana, kog i inace vuce sa sobom, a nesto ranije doveli i vasingtona iz igokee i rakicevica

tri od cetiri pojacanja su igrala kosarke u cacku, pa ih valjda ni muta nece uspeti pokvariti :fantom:

inace posle 5 uzastopnih poraza, tesko da ce do f4. devet kola pre kraja vrsac im bezi 3 pobede. a pored borca, primorska i krka deluju kao sigurni

 

 

inace pored timske dominacije borca, i individualno ligom dominira cacanin. kalinic za siromasne :D marko josilo

trpa, skace, asistira. fizicka zver, 92 godiste, krilo, nesto sporije se razvijao, zaista lici na kalinu ( na nizem nivou naravno)

posto je igrao prijateljske za bosnu (ispao pred samo ep 2015 iz 12) ne znam da li bi mogao biti od pomoci djordjevicu ako kalina i lucic budu spreceni za nastavak kvalifikacija

mirise mi na pojacanje partizana za sledecu sezonu :fantom: 

Edited by pbg12345
Link to comment
  • TheBigFlegma changed the title to ABA Liga
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...