Jump to content
IGNORED

Draft 2016/17


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    161

  • Kanzas siti zez

    146

  • San Epifanio

    121

  • cvrlle

    120

I meni bi četvrtak otprilike odgovarao, pre toga teško.

 

A i nisam do sad stigao da uradim apsolutno ništa glede ovogodišnjeg fantazija, bio bi red da se upoznam malo i promislim pre nego li banem na draft. A ako bude sreće pa još padne neka excel tabela morali bi držat gaće u četvrtak :nobles:

Link to comment

Mmmm ovako. Do sad su u ligu usli:

 
ducca, cvrlle, San Epifanio, Kanzas Siti Zez, beowl, Bogotac, Coltrane, zoki

 

 

Gledam prethodne postove, prijavili su se jos Moca, Pantelia, Redoran i Ruxin kao sigurni, to je dakle 12. Nbg4ever rece igra ako bude do 12 igraca. Gulfy se takodje ceka da uskladi obaveze iz RL, imao je sjajnu sezonu i bilo bi lepo da brani jednu od titula. Timmi i dalje nema petlju no ima fore do srede da se predomisli ;)

 

Dakle pomenuti koji nisu jos usli u lige (kodovi na prvoj strani) nek to urade u ova 3 dana pa da se sastajemo.

Pominjani su sreda i cetvtak vece, meni je ok i jedno i drugo samo da je posle 21h, po mogucstvu i 22h. Dajte izjasnite se pa da se uskladimo za taj termin vise. 

 

 

 

.... posto su ove stvari oko termina i konacnog spiska ucesnika prioritetne, kad to uskladimo moramo resiti i to mucno pitanje redosleda po rundama. 

Edited by ducca
Link to comment

Tu sam i ja. Samo da se odvucem do kompa, da pogledam koji mi je pass za taj tim. Mislim da mi cetvrtak odgovara, sto se tice vremena za draft

 

Sent from my Nexus 4

Link to comment

Jel postoji bilo koje doba veceri u cetvrtak da ti odgovaraa ili bas nista?

 

Postoji, ako zavrsimo do 21h. Ali cini mi se da svima odgovara 9 ili 10 uvece

Link to comment

Koliko krugova će biti? Da znam stižem li spisak da zbudžim. Ima šanse da prisustvujem u četvrtak.

Posto ce nas biti 12-14 mislim da je 5 krugova realno, mozda i neki preko. Kolege nek se izjasne, po meni mozda 6 najbolje plus 2 u septembru. (Kolko bese total prosle sezone?)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...