Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

meni je bio ful interesantan kad je pisao one izbacivachko lovachke priche na blogu, to mi je bilo super, neki drugi svet. problem sa tim nashim povratnicima jeste shto se povratkom izgubi dosta sharma i egzotike. moraju i oni da se prilagode, i snadju. a to je onda vec neshto drugo...

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment

Dame i gospodo, imamo ne tupana dana, nego govnara večnosti. Sramota me je što ovo delim.

 

Једном нашем глумцу умрла је беба. Медицина нема објашњење. Тај исти глумац је силовао бебу на филмском платну. Своје ужасне грехе зовемо слободама, правима, мислимо да никада неће доћи на наплату. А кад страдамо, питамо "Боже, зашто".

Link to comment
10 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

ja sam ga zapamtio kad je pre jedno 25 godina u kontri slomio konstrukciju zakucavanjem, imao je metar odraz. ucestvovao je i u takmicenju u zakucavanjima kada se takmicio dragutin topic. milan zivotinja.

 

to takmičenje je bilo smehotres

Link to comment
18 minutes ago, pacey defender said:

Dame i gospodo, imamo ne tupana dana, nego govnara večnosti. Sramota me je što ovo delim.

 

Једном нашем глумцу умрла је беба. Медицина нема објашњење. Тај исти глумац је силовао бебу на филмском платну. Своје ужасне грехе зовемо слободама, правима, мислимо да никада неће доћи на наплату. А кад страдамо, питамо "Боже, зашто".

 

Džizs!

Zašto svaki kreten koji drži sliku Ratka Mladića kao ikonu smatra da ima prava da ima mišljenje koje se tiče morala?

Link to comment
21 minutes ago, gospa buba said:

chovek koji ima decu treba da cuti kad se tudjoj deci neshto dogodi.

u stvari treba uvek da cuti.

sent from bubamoto
 

 

pa Fajgelj i čovek - to prosto ne ide zajedno.

Link to comment
11 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

ja sam ga zapamtio kad je pre jedno 25 godina u kontri slomio konstrukciju zakucavanjem, imao je metar odraz. ucestvovao je i u takmicenju u zakucavanjima kada se takmicio dragutin topic. milan zivotinja.

 

35 minutes ago, teacher said:

 

to takmičenje je bilo smehotres

Da li negde ima snimak tog takmičenja?

Link to comment
11 hours ago, koksy said:

ja ga isto pamtim s bloga 92.

pamtim da sam i ja tamo nešto prčkao, uglavnom podjebavao Dragu Kovačevića i nekog oficira kom se ne sećam imena. a i Bojanu Maljević, eee to su bila vremena...

e moj koksi, propustio si kad je drago pisao na forumu...

Link to comment
1 hour ago, pacey defender said:

Dame i gospodo, imamo ne tupana dana, nego govnara večnosti. Sramota me je što ovo delim.

 

Једном нашем глумцу умрла је беба. Медицина нема објашњење. Тај исти глумац је силовао бебу на филмском платну. Своје ужасне грехе зовемо слободама, правима, мислимо да никада неће доћи на наплату. А кад страдамо, питамо "Боже, зашто".

 

gde je glupan, tu je i tupan:

 

DRpYu_uWkAA2ZSI.jpg:large

Link to comment
  • Krošek pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...