Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

32 minutes ago, Frank Pembleton said:

Mislim da je RED jedna od onih vucicevih firmi koja je jed 3 puta menjala ime kako je trebalo zameti tragove.Onaj tip firme kakve su bile Saperove kombine dok je Bota bio...

 

Quote

 

Ono što je dobro jeste da su ljudi koji rade u PR industriji prilagodljivi, snalažljivi i inovativni. Mediji su nas tokom ovih godina krize naučili da budemo još kreativniji. Shvatili smo da jačina reči jednog blogera ili twiteraša u roku od pet minuta može potpuno da preokrene određeni događaj ili konflikt u našu korist. Društvene mreže i on-line komunikacije nisu više alternativa i budućnost, već sadašnjost i realnost.

piše:
Danijela
Popović
Jurić

Autorka je direktorka Communis PR-a

 

Ja bih ovakav konsalting platio duplo, da sam neka vlast!
Edited by pacey defender
Link to comment
2 hours ago, pacey defender said:

 

Ja bih ovakav konsalting platio duplo, da sam neka vlast!

komunis je skoro pa propo, imaju tri zaposlena radnika samo. Ova vlast ih je gušila dok ih nije ugušila

Link to comment
6 hours ago, renne said:

komunis je skoro pa propo, imaju tri zaposlena radnika samo. Gušila dok ih nije ugušila

danijela ih je gušila. bože dragi koliko je ta žena smrdela

:puke:

Link to comment
Koliko vam se puta desilo da se nađete u autobusu kada neki putnik pokušava da plati kartu novčanicom od 1,000 dinara? Vozač gubi vreme pokušavajući da vrati kusur, a za to vreme vozilo stoji na stanici što dovodi do kašnjenja u redu vožnje. Ovo se dešava na skoro svakom stajalištu i malo po malo, dešava se poznata, frustrirajuća situacija u kojoj tri autobusa na istoj liniji praktično putuju zajedno, od kojih je prvi prepun putnika, a druga dva su poluprazna, što utiče na smanjuje kvaliteta javnog prevoza.

http://www.blic.rs/vesti/ekonomija/beskontaktna-tehnologija-ubrzava-beograd/s3vl9es


Moglo je i u gsp temu, ali mi nekako više ovde pripada.


Sent from my x600 using Tapatalk

Link to comment

Duca Marković na RTS: "Ja sam bila i panker i mejnstrim. Na RTS-u rešavali da li postoji porodični sukob interesa (o tome se jako vodilo računa) kad sam počela da radim , ali posle rekli može jer mi je mama radila u informativnom programu, a ja u zabavnom."

Edited by halloween
Link to comment
4 hours ago, halloween said:

Duca Marković na RTS: "Ja sam bila i panker i mejnstrim. Na RTS-u rešavali da li postoji porodični sukob interesa (o tome se jako vodilo računa) kad sam počela da radim , ali posle rekli može jer mi je mama radila u informativnom programu, a ja u zabavnom."

Kvalitetna budala...

Link to comment
  • Krošek pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...