Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

Sa Bosnom na Jesenicama. Kao sto Mauci kaze sranje zagarantovano. A ja hteo da igramo u Kopru pa da se jos malo i okupam. :Dps. jel planira ko od forumsasa na Eurobasket( osim Maucija :D )

Link to comment
Ma, odlicno je ispalo. U tri moramo biti, a onda se ukrstamo sa jos gorom grupom A kojoj ce Francuzi biti u ko zna kom sastavu.
Kako smo se plasirali ovo je super. S tim sto nas ceka verovatno dosta tezak protivnik u 1/4f.Naravno sve ovo ako budemo igrali kako znamo i umemo, a ne kao u kvalifikacijama, u suprotnom bolje ni da ne idemo.
Link to comment
Kako smo se plasirali ovo je super. S tim sto nas ceka verovatno dosta tezak protivnik u 1/4f.Naravno sve ovo ako budemo igrali kako znamo i umemo, a ne kao u kvalifikacijama, u suprotnom bolje ni da ne idemo.
Naravno.Ali ocekujem da ovoga puta budemo jaci barem za Novicu i Lucica, a i za preporodjenog Bjelicu na cetvorci.Optimista sam kao i uvek
Link to comment

evo i rasporeda: 1. kolo - 4. septembarSerbia vs. LithuaniaMacedonia vs. MontenegroLatvia vs. Bosnia and Herzegovina2. kolo - 5. SeptemberBosnia and Herzegovina vs. SerbiaMontenegro vs. LatviaLithuania vs. Macedonia3. kolo - 6. SeptemberMontenegro vs. Bosnia and HerzegovinaMacedonia vs. SerbiaLatvia vs. Lithuania4.kolo - 8. SeptemberBosnia and Herzegovina vs. MacedoniaLithuania vs. MontenegroSerbia vs. Latvia5.kolo - 9. SeptemberLithuania vs. Bosnia and HerzegovinaLatvia vs. MacedoniaMontenegro vs. Serbia

Link to comment
Zna li se išta o sastavu reprezentacije?
sve se zna, ima misko spreman spisak koji ce duda samo da procita na konferenciji krajem juna. Edited by Joe D
Link to comment

Ja mislim da ce Tepic i Savan da fasuju ove godine za tim, Rasic isto, od ovih manje bitnih i Paun. Ne znam sta je sa Stefanom Markovicem i Keseljem, igraju li i kako? Kosta verovatno nece ispasti jer smo uzasni na centru, mada bi i on mogao.Naravno, rano je pricati o svemu ovome, i tek je pocetak sezone, ali stvari se ne odvijaju preterano dobro za pola nase repke.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...