Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

ajde, videcemo.

ako ostane u pritvoru i izbace ga iz ufc, onda verujem da nije skriptovano.

ako bilo sta drugo ispadne, tj ako nekim cudom ostane u ufc, samo bi kamen poverovao da je sve spontano bilo.

Link to comment

sta znam, ja lako mogu da zamislim da nije skriptovano i da konor ostane.

ako procene da i dalje mogu da zarade na njemu, nacice nacin da ispinuju pokajnicku pricu i da mu daju sansu da im se revensira za pocinjenu stetu

imao je konor i ono sabanisanje na belatoru...covek je teska seljacina,  neotesani ego manijak koji misli da mu je sve dozvoljeno, nije mi nezamislivo da je dosao da se malo kurci pa se stvari istrgle kontroli. inace je Kabib potkacio i njega, kao sve vreme prica da je uvek spreman i da bi se borio sa svakim borcem, a onda kad je trebalo da prihvati ovu borbu on se usro.

 

sve u svemu sranje tesko, cirkus totalni. svidela mi se prica sa doping kontrolom i sto se jedno vreme spinovalo da su borci uzorni sportisti i da je sportski deo bitan a ne samo zabava. ali posle legalizacije u svim drzavama i promene vlasnika stvari idu ka totalnom cirkusu.

 

 

Edited by Heaviside
Link to comment

sigurno nije skriptovano da baci gvozdjurinu kroz prozor autobasa i povredi dva borca i dva radnika ufc-a. vidim da vec najavljuju tuzbe, ovaj manje povredjen kaze da se plasio za zivot tako da cenim da ce ga odvaliti na sudu.

 

max je out, propade ceo dogadjaj...

Link to comment

ne, ne, out je jer nije zalecio povredu koju je imao. borg i chieza su otkazali svoje meceve zbog povrede u busu.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

pa odmah mi je bilo cudno to sa maksom, posto se skoro nije sibao sa frenkijem zbog povrede koja zahteva operaciju. al ajd da ne budem paranoican.

i tako sam hteo da gledam kebaba i tonija.

Link to comment
15 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

ne, ne, out je jer nije zalecio povredu koju je imao. borg i chieza su otkazali svoje meceve zbog povrede u busu.

 

14 minutes ago, ToniAdams said:

pa odmah mi je bilo cudno to sa maksom, posto se skoro nije sibao sa frenkijem zbog povrede koja zahteva operaciju. al ajd da ne budem paranoican.

i tako sam hteo da gledam kebaba i tonija.

 

nije out zbog te povrede. nema smisla uopste, to bi se znalo i pre nekoliko dana. nije uspeo da skine kile, tj. ufc doktori su ustanovili da mu je ugrozeno zdravlje i da ne sme da nastavi sa dehidratacijom, a on kao hteo da nastavi.

 

https://www.mmafighting.com/2018/4/6/17205942/max-holloway-out-of-ufc-223-main-event-against-khabib-nurmagomedov

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...