Jump to content
IGNORED

Internet kupovina


Alphons

Recommended Posts

Kreten. Zaboravio sam da vazi samo na telefonu pa sam kucao kod na racunaru. Radi sve, narucujte dok traje jos nekoliko sati. Mozete da napunite korpu na racunaru pa samo da isklikate narucivanje na telefonu. I da, izgleda da su izbacili PayPal kao opciju za placanje pa su me zeznuli posto imam funte na PP skoro za jednu narudzbu a i vise volim da placam PP-om posto je mnogo lakse isterati s njima ako dodje do reklamacije. Takodje, placajte u funtama posto je zvanican kurs funta-euro povoljniji nego kod njih. Google kurs za 50 eura je 44,5 funti tako da mozete da terate do 44, eventualno 43,5 za svaki slucaj.

Link to comment

Ni na sajtu nisam imao opciju za PP ali serem im se u palikaciju, za svaki slucaj. Cak sam petljao prvo da vidim da li radi kod pa kad sam napunio korpu onda mi nije dao besplatnu dostavu pa sam ispraznio i punio ispocetka i nijednom mi nije dao PP.
 

Link to comment

Kad klikneš na securely checkout pojave se 4 opcije. Plati karticom, plati paypalom, plati gift karticom i ukucaj kod. Klikneš na to četvrto i tu ubaciš kod.

Edited by Renegade
Link to comment

Ne narucujte nista sa SD-a sto je pre-order. Iako mi nije nista nije bilo narocito hitno niti sam nasao nesto povoljno, napravih narudzbu tek da iskoristim i nisam mogao da skelpam stvari ni za celih 50 eura. Naa kraju vidim jeftine farmerke koje stizu na lager 5. januara i resim da ubacim posto 5 dana nije problem. Na taj dan, umesto da ih puste u prodaju oni stvae novi datum krajem februara. Posaljem im mail da otkazu sve i da mi  vrate pare sad moram da cekam do 5 radnih dana, ako nije guzva, na odgovor. Brze putuje paket stvari nego mail. Najgore sto mi nisu dali PayPal kao opciju za placanje (verovatno zbog pre-order-a) nego sam platio karticom pa sad nemam mogucnost da trazim pare nazad.

Link to comment

Ja sam porucio dve stvari, jednu jaknu i duks, da bi dobio obavestenje da jakne nema u narucenoj velicini. Pokusao da otkazem jer sam duks ubacio samo da dopunim zbog jakne ali djoka, nisam uspeo i duks uredno stigao. Nikad vise SD.

Plus imam licni osecaj da su par stvari koje sam dobio second hand.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...