Jump to content
IGNORED

Ex YU fudbal


mrdja

Recommended Posts

naslovna9091naslovnafi3.jpgzadnja stranazlatnakopackavm0.jpg(ovo je onaj sto je bio najveci promasaj u istoriji ... lajpciga bese? )Almanah je izdat u okotbru 91, kada je sve vec krenulo dodjavola. Pre interneta sam prevrnuo ovaj almanah hiljadu puta kroz ruke :wub: ali se ne secam kada sam ga i gde kupio). A recimo za almanah od 90 godine se secam i kako su me drugarice iz razreda zacudjeno gledaju dok im objasnjavam sta to citam, posto sam ga kupio u Georgi Dimitrova dok sam dolazio u skolu.:( Pamcenje je cudna stvar...

Edited by dusan1975
Link to comment
Mrdja,ako ti nije problem,mozes li mi poslati mailom ili okaciti negde?Dusane,gde se moze naci na internetu?
Ne znam gde moze da se nadje na internetu. Ja nisam izgubio sve almanahe priliko selidbe, samo onaj 88/89 :( U medjuvremenu mi se pokvario kucni komp, zato tek sada i odgovaram :( Ako ti treba neki konkretan podatak, mogu da pogledam kod kuce pa da ti sa posla posaljem. Ako ti treba skenirano, tek kada popravim kompjuter kod kuce.
Link to comment

ima li ostatka Mrdja prijatelju...u svakom slucaju mene zanimaju podaci o OFK Beogradu...bilo sta zanimljivo da imas postavi...hvala unapred...naravno zanima me i sve ostalo vezano za statistiku ex yu fudbala ali Beograd mi je najpotrebniji...

Edited by Booze Brothers
Link to comment
  • Redoran changed the title to Ex YU fudbal

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...