Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Obojca su drva, to je valjda jasno. Mozda Lekica gura jer je 5 godina mladji.
ne, to nije jasno, zigic je za njega igracina, lekic je drvo.
Link to comment

Realno, Zigic ce na pocetku kvalifikacija imati 32 godine. Da je neki igrac koji ce napraviti razliku (kreativac ili dobar golman) pa da se covek zapita zasto ga Miha ne uzima. Jednostavno, rec je o ispod prosecnom sidrasu. Ne kazem da Lekic nije isti, cak i gori. Samo da je 5 godina mladji i ipak igra ozbiljniju ligu. Scepovice ne bih komentirao... nadajmo se da ce nestati sa spiska jos u ranu jesen.

Link to comment

Neverovatno glupa odluka da se odreknemo dva onakva napadaca u trenutku kad nema ko da ih zameni.Danko Lazovic nece da igra za repku.Lazar Markovic je pokazao veliki potencijal ali celo prolece nije uspeo da da gol u TSL (zli jezici bi rekli da se prestanak njegove golgeterske serije poklopio sa potpisom za buduci klub)Jedina mi je nada Miralem Sulejmani i sreca nasa sto decko hoce da peva himnu.

Link to comment
Realno, Zigic ce na pocetku kvalifikacija imati 32 godine. Da je neki igrac koji ce napraviti razliku (kreativac ili dobar golman) pa da se covek zapita zasto ga Miha ne uzima. Jednostavno, rec je o ispod prosecnom sidrasu.
Ko je po tebi prosečan sidraš, a ko nadprosečan?
Link to comment

ulogu drveta u šesnaestercu može igrati bilo koje drvo, sad da li je bukva ili mahagonij potpuno je sve jednosreća, što neko reče, da Miralem hoće da peva himnu

Link to comment

Meni iskreno nema logike da se guraju sad igrači koji će do Brazila verovatno da završe sa profesionalnim fudbalom ali ajde...mislim ne kažem da ćemo mi videti tog Brazila, ali logiku ovog poteza ipak razumem.A moram biti i malo maliciozan pa priznati da jedva čekam da vidim kako će sad naši orlovi da lete po terenu sad kad smo se najzad oslobodili nepotrebnog balasta u vidu Vidića, Stankovića, Pantelića i Žigić. Narod pljuvao i tražio godinama, Miha* najzad ispunio...Meni super, sad mogu da gledam tekme bez ikakvog opterećenja i vičem na sav glas - tražili ste gledajte! -_- U tom maniru potpuno podržavam i povratak Stojketa u reprezentaciji! Samo mislim da bi bila velika šteta propustiti priliku da se taj cirkus upotpuni sa 1 Bajkom, nadam se da će i Miha* uspeti da prepozna da je sad pravi trenutak za to.* - skraćenica za retard u novogovoru

Edited by bob loblaw
Link to comment

Ионако имамо смијешан напад и сад смо спали на Шћеповиће. Опет ће нам Бане бити први стријелац екипе и то са два гола.

Link to comment

Navrle mi misli dok sam se tuširao pa želim da dopunim svoju tezu o Mihi i narodu™. :)Dakle ja sam generalno potpuno oduševljen potezima koje je Miha* do sada povukao sa mesta selektora. Kao da je 1 narod lično selektor.1) Disciplina i čvrsta ruka - check (bajo moj ČVRSTA RUKA nama treba pa da vidiš kako će da lete po terenu)2) Nepozivanje neznalica Žigića i Pantelića - check....ako smem da dodam - najzad!!!3) Vraćanje Stojketa u reprezentaciju - check (mi boljeg nemamo!!)Voleo bih da mogu da mu pripišem i odstranjivanje onih pičokara što samo za PARE igraju, a ne dozvoljaju sebi da budu motivisani od strane 1 Pižona kad obuku sveti dres, ali za Vidića i Stankovića su već zaslužni oni pre njega. Još samo da se Keža reaktivira i mislim da je to to (a Miha* već sigurno ne bi propustio priliku da ga pozove, ako narod tako hoće ko je taj Miha* da mu protivreči)Dakle kao 1 zao čovek koji obožava svaku priliku u kojoj se dokaže da je narod™ generalno idiot, ja najozbiljnije jedva čekam početak ovih kvalifikacija i nevidjenu zabavu koja nam sledi.

Edited by bob loblaw
Link to comment

nije da su nam napadači preko potrebni sa taktikom koju je miha zamislio, 7 odbrambenih igrača, ona trojka napred će svakako biti odsečena i pretvorena u vezni red 40m od svog gola pa odatle kretati u ubojite kontre :lol: e za tu taktiku su potrebni brzi "napadači" zato želi da ubedi danka da se vrati, da ga ima za rotaciju sa suljom, jer mu je jedan napadač dovoljan, a za nedaj bože situaciju da moramo da jurimo rez. tu su teški sidraši i bunarenje ka njima, braća šćepakadabra + lekić, ostaje samo da vidimo da li će onda žrtvovati jednog od 3-ice štopera ili 1 od 2 zadnja bezvezna- golove ćemo kao i do sada zabijati samo slučajno tj nakon prekida jer nemamo playmakera u veznom redu niti igrače koji umeju da predriblaju protivničkog beka i upute upotrebljiv centaršut sa krila

Link to comment

dobro, nije toliko čudno da ih je precrtao, koji vam je bre. napad je loš pa je loš, a ovi imaju po 30+ godina i igraju svaku 10-u tekmu, gol daju svaku 20-u. dosta bre, nek uđu u novi ciklus novi igrači. nek kopa i nek iskopa nekog, ili nek prilagođava taktiku.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...