Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

bas nas krenulo :cry: ja danas malo, malo pa zaplacem, ova moja sutra mora na operaciju :( ima tumor, a mozda i dva na mlecnim zlezdama (nije na misicu sto je dobro)a kuche veselo kao tasmanijski djavo (ima 7 godina i u zivotu je nikad ni krpelj nije ujeo) :cry: kojote , nemoj da brines za svoju kucu sve je pod kontrolom, dobre savete si dobionasmeja me ovo...iz nekog razloga. nadam se da je dobro sada...
hey after, jedna kerusa je u mom kraju operisan pre mesec dana od toga (9 godina) i evo je vesela i raspolozena. bice to valjda ok.a lobelija je sada bolje. izgleda da jede nesto kod kucka garija cije gazde imaju dvorisnu kucu u parku a to nesto joj ne prija. nista tutno sam joj aktivni ugalj i veceras je normalno srala.
Link to comment
@cmrlj imala je temperaturu 40 C sto uopste nije mala temperatura.
znam. ko ljudskih 37.2.

izvini, morala sam. bio si kod veterinara, dobila je terapiju. nijedna bolest ne prodje odmah, pa ni kuceca. prvi simptom oporavka je kad pocne da jede. znam da brines, moja je namera bila samo da te utesim.

Link to comment
znam. ko ljudskih 37.2.

izvini, morala sam. bio si kod veterinara, dobila je terapiju. nijedna bolest ne prodje odmah, pa ni kuceca. prvi simptom oporavka je kad pocne da jede. znam da brines, moja je namera bila samo da te utesim.

Hvala :)
Link to comment

Linda je isto kao i juce. Vodio sam je kod veterinara i kaze da je najverovatnije upala pluca. Primila je glukozu, vitamine, neki rastvor da ne dehidrira i antibiotike. Kaze da mu kasnije javim kako je, da li je malo zivnula. Ja necu biti danas sa njom, moji je nadgledaju.Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

Link to comment

Nemam pojma. Padala je kisa, bilo je hladno...nadam se da ce sve biti ok, vet kaze da bi trebala da bude bolje za nekoliko sati. Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

Link to comment
Obecala sam pre tri meseca da cu okaciti fotke kucica, te:IMG_4143.jpgIMG_4137.jpgIMG_4122.jpgIMG_4131.jpgnema sanse da ih uhvatim sve na gomili, a da me ne sruse. vuku pertle na jednu stranu, farmerice na drugu...a ovako kad su izdaleka, uvek se poneki odvoji.ovaj na trecoj slici, zuti, rezi i kidise, alfa, ovaj sto se valja po travi na prvoj, miran i maza, zenkica na cetvrtoj najmanja al najvise pizdi dok se igra, non stop rezi...preslatki su svi, u svakom slucaju.[ovaj zuti sto gleda u kameru je najsladji, najveci je, kako zamahne dupetom sve ih obara, plus ima toliko koze da lici na sar peja]
samo da postiram ponovo ovo savrsenstvo ! :wub:od ovoga moze da se rikne :wub: :wub: :wub:btw, nasa Leposava AKA Aja, bretonka, setam je jednom oko jedan ujutru i najednom pocnu da pucaju oko nas (vesele 90-te)....jebem ti ludog psa, bila je lovac, aportirala istog sekunda, vrti onim repom u mestu i gleda u mene dal da ide po 'fazana'.... ja legla na zemlju, pored parkiranih kola, a ona na stoji na sred ulice dok meci lete preko nje.kada tad ne izginuh zbog nje.... Edited by mustang
Link to comment

hey ljudi pitanje:kao sto znate od subote imam problem sa psom. ili tokom noci ili kada nisam tu duze a otprilike svaki drugi dan lobelija se posere u kuci i to svetski. govanca su cvrsta i 'normalna' i nema traga od proliva ali cim je izvedem napolje posle toga pokaki se prolivasto. ne mnogo, uvek samo jednom i nekako bledo i sluzavo.nije pojela nista neobicno (osim parceta konjske balege :puke: u subotu) i ima apetit i pije vode i vesela je i trci ko luda. sta da radim? da li je moguce da su u pitanju gliste (nismo radili tablete za gliste neko vreme)? da li se necim otrovala? ja sam joj sada dao probiotik na savet lokalnog 'znalca'.ajde dajte neki savet pre nego sto odem da panicim ko ludak kod veterinara.edit: i da jede trave kada izadjemo napolje ali kapiram da je to zbog zeludca.

Edited by kim_philby
Link to comment

cekaj, ti nisi tu duze ili nema nikoga duze? jesi li ti jedini koji je izvodi?da izvines, meni zvuci kao da ti se sveti sto je ostavljas samu, zato pitam...

Link to comment
cekaj, ti nisi tu duze ili nema nikoga duze? jesi li ti jedini koji je izvodi?da izvines, meni zvuci kao da ti se sveti sto je ostavljas samu, zato pitam...
ostaje sama. ali i ranije je ostajala sama. i u stvari nije sama vec sa mackama. i ja bih mozda to pomislio da nije dve stvari:1) to je pocela da radi ujutru pred nas 'normalan' izlazak2) nema tog prolivastog kenjanja kada izadjemo
Link to comment

Најлепши пас на свету је Шарпланинац. А нарав му је бескомпромисна што се мени свиђа, па ко зна са њим...А испод су моја два "Шарпланинца", десет пута су лакши од своје браће са Шар-планине али исто тако бескомпромисне нарави :wacko:

post-5804-13341917297405.jpg

post-5804-13341919000927.jpg

Link to comment

Linda nije bolje, sad nece ni vodu da pije. Juce je dva puta bila kod veta, sad sam ga ponovo zvao da joj da glukozu, vodu i ako treba ponovo neke antibiotike. Nisam u hanu, veceras se vracam. Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

Link to comment
Linda nije bolje, sad nece ni vodu da pije. Juce je dva puta bila kod veta, sad sam ga ponovo zvao da joj da glukozu, vodu i ako treba ponovo neke antibiotike. Nisam u hanu, veceras se vracam. Sent from my GT-S5830 using Tapatalk
Uhhh ajde drzite se vas dvoje, bice valjda OK...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...