Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

e da, ako ga hranis granulama, nemoj slucajno da prelazis s jednog proizvodjaca na drugi u kratkim vremenskim intervalima, a ako bas hoces, to moras postepeno gde u porciji uvek postoji ucesce prethodnog granulata, pa smanjuj polakoza antibiotike, ne znam sta da ti kazem jer se dopisujemo, nit znam u kojoj je fazi pas sa tim problemom, nit kako to sve izgleda i slicno, jedan informativni poziv i razgovor sa vetom ne bi skodio, pa i da vet pogleda kucumislim, nece mu skoditi antibiotik, ali da li ce mu pomoci i da li je potreban, no idea

Edited by Afterburner
Link to comment
dakle da se drzim odredjene vrste granula i da mu ponekad dam da glocne neku koskicu, i to je to?jel ovo da pije antibiotike dobar savet?
Ja ću da simplifikujem afterburnerov savet: daj joj stalno jednu te istu vrstu granula, to joj je inače sasvim dovoljna hrana i ne treba joj ništa drugo. Moj veterinar kaže da psu ne treba davati koske pre otprilike 14 meseci starosti, a poželjno je nikad. U suštini, treba stolica da joj bude tvrda, tako da se te žlezde prirodno cede. I ne zezaj se sa antibioticima bez preke potrebe.
Link to comment

moj brat razmislja da u srbiji kupi haskija (a ako mu ja odavde posaljem deo para za tog haskija onda je to i moj pas, jel tako?! tako je!). samo da pitam ako neko moze da preporuci neku uzgajivacnicu ( ili da upozori na neku od koje se treba kloniti). on hoce specijalno sa oba plava oka.

Link to comment
  • 3 weeks later...

kuca vec nekoliko dana vrlo slabo jede, a obicno je halapljiva. ne znam sta bi moglo da joj bude?! mozda je u blagoslovenom stanju, ali tada bi valjda trebala vise da jede?! ima neku infekciju pored oka, mazem joj mast koju sam kupio kod veterinara, ali ne deluje mi zdravo generalno. neki savet? vodicu je ponovo kod veterinara ali plasim se da mi nista korisno nece reci.

Edited by kojot
Link to comment

ma pusti i meni je bila frka za vikend. lobelija se usrala na gajbi u subotu izjutra a zatim ponovo danas. to je bilo onako normalno sranje ali zatim joj je stomacic krkljao izasli smo napolje i tamo se iskakila prolivasto. inace je super raspolozena, trci puno i igra se sa drugim psima. nisam pametan sta da radim. eto nista ti ne pomazem ali delimo muku.

Link to comment
kuca vec nekoliko dana vrlo slabo jede, a obicno je halapljiva. ne znam sta bi moglo da joj bude?! mozda je u blagoslovenom stanju, ali tada bi valjda trebala vise da jede?! ima neku infekciju pored oka, mazem joj mast koju sam kupio kod veterinara, ali ne deluje mi zdravo generalno. neki savet? vodicu je ponovo kod veterinara ali plasim se da mi nista korisno nece reci.
Odvedeš je kod veta, on je pogleda i pošto ne smisli ništa pametno, fikne joj jednu injekciju vitaminskog koktela za jačanje i uzme ti pare...I svi budu zadovoljni...(Tja, ja bar tako radim i ovo je iz iskustva)
Link to comment
kuca vec nekoliko dana vrlo slabo jede, a obicno je halapljiva. ne znam sta bi moglo da joj bude?! mozda je u blagoslovenom stanju, ali tada bi valjda trebala vise da jede?! ima neku infekciju pored oka, mazem joj mast koju sam kupio kod veterinara, ali ne deluje mi zdravo generalno. neki savet? vodicu je ponovo kod veterinara ali plasim se da mi nista korisno nece reci.
bas pored oka kao neka ranica ili iz oka curi nesto kao sekret ili mesavina sekreta i krmelja? pregledaj je dobro svuda po kozi, malaksalost i usporenost moze biti od milion stvari, cesto npr od zakacenog krpelja, a krenulo je zelenilo, trava i sl, pa i oni napadaju. Edited by garoviks
Link to comment

Kuca ima povecanu temperaturu, veterinar joj je dao 4 injekcije. Lezi i otezano dise. Rekao mi je da odem sutra ujutru da ponovo proverimo temperaturu. Kaze da ne brinem, a ja se uzasno plasim.Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

Link to comment

Nista mi nije rekao, samo da dodjem sutra da proverimo temperaturu.Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

Link to comment

Nateraj tog veterinara da bude malo aktivniji, očito je neko akutno stanje. Oči joj ispiraj kamilicom, a prati temperaturu da ne dobije zapaljenje pluća. Jel pije vodu?

Link to comment

jela je malo pre sat vremena, takodje je i pila vodu. malo je bolje, ali jos uvek tesko dise i pokunjena je. sutra je ponovo vodim kod veterinara pa cemo videti sta je i kako je. jel znate sta pametno da ga pitam?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...