Jump to content

Psi


uros_s78

Recommended Posts

Da li neko iz NS zna neki azil za pse gde mogu da odnesem hranu? Imam par nekih pakovanja i konzervi, bezveze stoje pa reko najbolje njima da odnesem.
zakasnila sam, al sta znam, mozda i ima nacina da dodje do njih? Edited by batticuore
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ove zime sam shvatio kako psi rone kroz metar i po snega. Valja se, jede ga, nabije celu glavu kao noj i frkće. Dobro je da nije krenuo da po ledu juri patke na Savi.

Link to comment

Ја хоћу да ресетујем некако ову моју да опет буде тако мала. Али, кад дигне шапице да јој коњ омирише стомак. :wub: :wub:

Link to comment

Jutros ćera slikala mobilnim...post-283-13308795078448.jpgpost-283-13308795256724.jpgpost-283-13308795495702.jpgpost-283-1330879579404.jpgEh da mi je neko pre 10-20 godina rekao da ću šetati fifike po kraju...Svašta bi mu kazao...Ali, to mi je što mi je... Ova kućeća familija (mama, tata i sin jedinac) sluša doduše... Odazivaju se odmah, idu bez povodca, ne grizu, ne laju previše, znaju kad idem na posao i kad se vraćam i ne traže novce... Malo li je...

Link to comment
Lepi su ti psi, Dare.... Je l' su stalno ovako oko tebe kada ste napolju ili nekad trčkaraju okolo?
Trče... Ovo sam ih viknuo da nas ćera uslika.Tačnije ova dva bela muška tata (4) i sin (1) trče kao navijeni, ali uvek dolaze na poziv, a crno-bela mama(9) se slabo udaljava, ali se i slabo odaziva kad je viknem. Nekako je svoja, medjutim uvek je bila korektna kada prelazimo ulicu i utrenirana je da stane i podje na semaforu.Kada prelazimo ulicu, ova dva muška maznem pod mišku, a mama ide sama. Slušaju i ovi muški, ali su muški uvek brljivi i zaborave sve kad vide drugo kuče, te me je strah da rizkujem sa njima, pa ih na ulici uvek imam ili na kaišu ili pod miškom. Za razliku od njih mama kulira druge kučiće.Inače od kako su troje ponašaju se kao čopor što mi strahovito ide na nerve, a to nije bio slučaj dok su bili samo mama i tata.EDIT: Evo sad gledam kako im je dlaka porasla, a ima 2 meseca kako sam ih šišao... Znači negde u aprilu ću ih opet ostrigati... Dotle samo malo kratim dlaku oko očiju i zadnjice iz praktičnih razloga... Edited by dare...
Link to comment

Ne znam jel ranije neko spomeno al danas se susreo sa izumom zvan furminator, za cetkanje pasa, otklanja svu losu dlaku, izgleda kao nesto za cetkanje konja, kosta 22 evara, kuzim da vredi svaku parueve gi41D%2BBKKe0fL._SL500_AA300_.jpg

Edited by Duci Simonovic
Link to comment
isetao me i sad spava. probna voznja. mislim da cu ga vratiti, tesno nam je zajedno :(
Šta je problem, izvini? Imam takođe psa atletu, a ima ih i gomila ljudi koje poznajem. Svi će ti reći da je ključ u tome da ga izmoriš. Najbolje je ako ima drugare da se sa njima istrčava/rve, ali radi i bacanje grane, lopte ili odlazak u šumu, pošto im je tamo sve zanimljivo. Kako vam je tesno, na šta tačno misliš?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...