Jump to content

Psi


uros_s78

Recommended Posts

pas mi se jutros izgleda nesto malo posekao tokom jutarnje setnje. malko sepa na sapicu i ostavlja krvavi trag za sobom. ranu sam ocisti ali je vise posekotina i toliko mala i da se ni ne vidi. sta da radim?

Link to comment

"Na psu rana, na psu zarasla..."Šalim se, ali je to rečenica koje se prvo setih. Ali ako je rana mala, ti video da nema ničega u njoj i istu si dezinfikovao... A kuče ne grize i ne liže tu šapu...Onda ništa. Ja ne bi to ni zavijao. To je to.Inače veliki kučići umeju pristojno da rascvetaju jastučiće šapa na kojekakva stakla... I to onda i pored veterinarskih intervencija teško zarasta, jer osim iritacije hodanjem, oni isto mesto non stop čačkaju zubima i skidaju zavoje...

Edited by dare...
Link to comment
"Na psu rana, na psu zarasla..."Šalim se, ali je to rečenica koje se prvo setih. Ali ako je rana mala, ti video da nema ničega u njoj i istu si dezinfikovao... A kuče ne grize i ne liže tu šapu...Onda ništa. Ja ne bi to ni zavijao. To je to.Inače veliki kučići umeju pristojno da rascvetaju jastučiće šapa na kojekakva stakla... I to onda i pored veterinarskih intervencija teško zarasta, jer osim iritacije hodanjem, oni isto mesto non stop čačkaju zubima i skidaju zavoje...
pa sada se ne vidi nista. doslovce nista. kapiram da je na neko govno posekla sapicu dok smo bili na livadi. dao joj dupli dorucak i sada trci i skace.edit: hvala. Edited by kim_philby
Link to comment
kupi povidon jod pa joj brisi ranu vatom natopljenom dan dva, da se slucajno ne inficira, mada je jako mala sansa za to.
kao i svaki iskusni mackar drzim povidon na gajbi :Dhvala! Edited by kim_philby
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...