Jump to content

Psi


uros_s78

Recommended Posts

već danima gledam u kraju kako se jedan pas lutalica zlopati i pokušava da iskašlje nešto što je pojeo. davi li se, šta li?pas je srednje veličine, mešanac nekakav (vučjak i nešto valjda) i ne smem da mu priđem a i kad bih mu prišao nisam veterinar.svi ga hrane u ulici a nije ničiji. mora da su ga zajebali oni iz mesare što mu bacaju kosti svakojake, valjda i živinske.pomagajte, ne mogu više onaj prizor da podnesem :( odoh da pišem Orci.
:(
Link to comment
Pukao vodenjak pre podne. Na ultrazvuku samo 1 kučak i to bome povelik.Carski rez u novogodišnje veče. Mama i sin jedinac dobro.post-10665-1293828916_thumb.jpgpost-10665-1293828879_thumb.jpgpost-10665-1293839920_thumb.jpg
post-283-132534139633.jpgBadža ili ti Gile. :) Znači danas u 19h tačno godinu dana.Ostao kod nas... Sa mamom i tatom... Razmažen dibidus...EDIT: Evo sad gledam, njega sam baš najlošije ošišao... Krecavo i nejednako... Tja... Otima se, cvili i grize ko da mu kožu deru... Edited by dare...
Link to comment

pre neki dan zezam cjumlicu kako je irvas zato sto vuce povodac kao konj i usled toga primetim macku sekund pre nje i milisekund pre nego sto ce da zarezi viknem : IRRVASSSS! umesto njenog imena, stani, ili tako neceg...nekim cudom to upali i ona macku iskulira ali zato ekipica ispred se okrene i dugo zuri u neverici (sta sam to rekla, zasto sam rekla, kome...) a mi mirno idemo, kao nista :D

Link to comment
post-283-132534139633.jpgBadža ili ti Gile. :) Znači danas u 19h tačno godinu dana.Ostao kod nas... Sa mamom i tatom... Razmažen dibidus...EDIT: Evo sad gledam, njega sam baš najlošije ošišao... Krecavo i nejednako... Tja... Otima se, cvili i grize ko da mu kožu deru...
kakv car :D
Link to comment

hey drugarice i drugari, moja lobelija je za novu godinu dobila neka ekstra veliku kost punjenu presovanom prsutom iz pet centra. kada smo se vratili iz nocnog zivota jos uvek ju je jela. i nastavila je da je jede i ceo 1.januar.iznenada od juce uvece je pocela da sere ko luda, ukljucujuci i jedno neizdrz-kenjanje u gajbi (sto joj se nije desilo od malih nogu) i od jutros je kenjala jos 3 puta tokom setnje. govanca su mala, super tvrda i bezh boje. trenutno tunjavo lezi pored mene dok joj krce crevca.sta da radim?PS. kost sam joj oduzeo. ono sto je ostalo.

Edited by kim_philby
Link to comment
hey drugarice i drugari, moja lobelija je za novu godinu dobila neka ekstra veliku kost punjenu presovanom prsutom iz pet centra. kada smo se vratili iz nocnog zivota jos uvek ju je jela. i nastavila je da je jede i ceo 1.januar.iznenada od juce uvece je pocela da sere ko luda, ukljucujuci i jedno neizdrz-kenjanje u gajbi (sto joj se nije desilo od malih nogu) i od jutros je kenjala jos 3 puta tokom setnje. govanca su mala, super tvrda i bezh boje. trenutno tunjavo lezi pored mene dok joj krce crevca.sta da radim?PS. kost sam joj oduzeo. ono sto je ostalo.
to je sve normalno, prezderala se. ako vidis da je boli stomak bas bas, das joj pola ranisana ako je manja, ceo ako je veca.
Link to comment

hvala! nakon epskog seratona cini se da se stvar smirila. mazio sam je po stomaku ko japansku kravu pred klanje i govorio nezne reci. sada je, cini se, dobro. jela i pila vode normalno.

Link to comment

Posle skoro dva meseca ponovo cu videti lindu :wub:Jedva cekam da vidim kako ce da reaguje kad me vidi.Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

Link to comment
hvala! nakon epskog seratona cini se da se stvar smirila. mazio sam je po stomaku ko japansku kravu pred klanje i govorio nezne reci. sada je, cini se, dobro. jela i pila vode normalno.
mislio sam ti napisati posle saljivog komentara al sam zaboravio, slobodno joj daj tabletu aktivnog uglja.
Link to comment
mislio sam ti napisati posle saljivog komentara al sam zaboravio, slobodno joj daj tabletu aktivnog uglja.
Pa nema proliv, samo kenja nekontrolisano. Meni je veterinar rekao da nikada nema potrebe da dajem psu kosti, a ako već hoću da joj dajem da se zanima, onda posle 14. meseca.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...