Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

nije ti ta metoda bas nesto. onda pas koji voli da bude napolju nikad nece piskiti, da ga ne bi vodili kuci. ali jeste preporuka da mora da piski dok je napolju, dok ne piski, niko ne sme kuci. psa treba nagraditi odmah posto nesto dobro ucini da ne bi posle nagadjao za sta je nagradjen. svakakve oni stvari povezuju. tako je pas moje drugarice povezao zoger sa piskenjem, ona uvek cistila za njim. povezao pas, ali pobrkao uzrok i posledicu, pa bi se onda upiskio svaki put kad bi ona bilo kojim povodom izvadila doger :D
pa treba strpljenja - ja sam znao da cekam i po dva sata da kenja,bez obzira sta on radio. Uostalom, moze se pogoditi priblizan trenutak, prema tempu obroka, spavanja, itd.
Link to comment

mozda da sacekamo da se javi kojot da kaze sta mu treba, dok mi pricamo o osnovama moguce je da se vec tri cirkusa otimaju o lindu

Edited by cmrlj
Link to comment
mozda da sacekamo da se javi kojot da kaze sta mu treba, dok mi pricamo o osnovama moguce je da se vec tri cirkusa otimaju o lindu
hahahaupravo mi treba ovo o cemu pricate, plus one klasicne komande. danas sam je setao ceo dan, a drustvo joj je pravila jedna veoma inteligentna i odlicno iydresirana kuca. mnogo brze uci kada gleda nju neg kada joj ja objasnjavam.
Link to comment

ja sam za slobodne pse samerhila. pusti je da zivi, sve sto joj treba naucice sama. daj sad slike, da vidimo koliko je porasla.

Edited by darling
Link to comment

slikacu je sutra, sada spava. mnogo je lepa.rekao sam nekim ljudima da joj naprave kucicu ali slaba vajda od toga. da nije ovo previse mala kucica za nju?http://www.limundo.com/kupovina/Za-kucne-ljubimce/Oprema-i-Hrana/Kucica-za-psa/2587821jel moze negde da se narucica neka bolja?

Edited by kojot
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

danas je neki maltezer u parku gricnuo lobeliju za nozicu. bilo krvi, kapljali, mi se vise uplasii od nje i isli kod veterinara. covek je previo, dao antibiotike i to je bilo to.da li sam ja panicar kada za svaku ovakvu situaciju trcim kod lokalnog cika doktora?

Edited by kim_philby
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...