Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

radim na tome da mi pas postane cat* friendly.
bas nam super ide <_<vrhunac je kad u 4am cuje macke kako se kolju 2 bloka dalje pa zalaje meni pored glave i nacrta se na prozoru da im kaze svoje. ne stignem ni da se opametim gde sam vec je probudila celu zgradu ulicu mada mi se niko nije zalio joste.... ovo se vec ponovilo par veceri za redom.ima li neko neku neustrasivu macku voljnu da objasni ovoj pankerki da iskulira malo? Edited by prima
Link to comment
pa da, nesto cu od tih fora da odradim, il u mleko, il u meso.
panklav je dobar izbor, ali nista ti ne znaci da mu das samo jednom, pri cemu se konsultuj sa apotekarom o mg, uzmi u obzir tezinu psa, treba mu manje nego za coveka
Link to comment
bas nam super ide <_<vrhunac je kad u 4am cuje macke kako se kolju 2 bloka dalje pa zalaje meni pored glave i nacrta se na prozoru da im kaze svoje. ne stignem ni da se opametim gde sam vec je probudila celu zgradu ulicu mada mi se niko nije zalio joste.... ovo se vec ponovilo par veceri za redom.ima li neko neku neustrasivu macku voljnu da objasni ovoj pankerki da iskulira malo?
nadjii skini catfight sa neta pa joj pustaj zvuke po pola sata dnevno, ima na kraju da bude katatonicna na sam pomen macaka :D
Link to comment

cuj, buduci da je to ulicno kuce i da nema sanse da ga navatam i premerim, davacu mu po jednu, pa sta bude, ne verujem da ce visak da mu smeta.

Link to comment

ne treba da meris psa pobogu, odokativna mera je sasvim ok, nije potrebno znati tacno u kg da bi se znalo koliko mg ide, po sredi su kategorijei naravno da je preporuka davati antibiotik uz hranu

Link to comment

Ubaci mu u zalogaj nečeg, neće da pljune, ne boj se. Ali moraš celu terapiju, više dana, antibiotik ne leči kao aspirin. Mada, daleko bolje bi bilo da se nekako odvede kod veterinara

Link to comment

otvori se za butkicu neku belo meso rolovano u slaninicu ajde^video sa mackama smo zacudjeno gledali 1.5min uz rezanje i cviljenje a onda smo legli da spavamo.

Link to comment
^video sa mackama smo zacudjeno gledali 1.5min uz rezanje i cviljenje a onda smo legli da spavamo.
niste morali da gledate, samo da slusate :P Edited by Afterburner
Link to comment

prvi put smo toliko dugo zajedno gledale nesto , ona sa sapama na stolu i naculjenim usima, ja sa sapama preko usima.

Edited by prima
Link to comment
Ubaci mu u zalogaj nečeg, neće da pljune, ne boj se. Ali moraš celu terapiju, više dana, antibiotik ne leči kao aspirin. Mada, daleko bolje bi bilo da se nekako odvede kod veterinara
pa evo, ako neka dobra dusa sa mrezom za pse ima slobodnog vremena, ima sansu da se dokaze.sad ga nisam nasao, ici cu svakako sa mesom sutra, mleko sa gorkim antibiotikom verovatno ne bi pio.
Link to comment
Moilim da se ne shire dezinformacije, pobogu, ako vec nishta ne znash, a hocesh da pomognesh - razmisli samo da li ti je ikada doktor rekao da ne pijesh mleko dok si na antibiotskoj terapiji.Tetraciklini se inache izbegavaju kod pasa zbog cheste anafilakse. Ovde se radi o penicilinu.@Adams .... pa ako je gorko mleko onda ga zashecerish. :D , mleko inache nije pseca hrana zbbog nemogucnosti varenja laktoze, ali ga oni neobichno vole, nebitno, i meso ce da odradi svoje. Btw, od vishka mu nece biti nishta. Edited by sickness
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...