Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

ok. zelim da pocnem da ostavljam lobeliju samu sa mackama na duze kada izlazim s gajbe. nije me vise strah da ce je macori povrediti (navikli su se jedni na druge) ali zeleo bih minimalizovati mogucnost za belaj glede pokucstva.do sada sam je zatvarao u veliko kupatilo i kao rezultat imam izgrizene peskire i redovan show program sa wc papirom. sta od pokucstva treba skloniti kako ne bih doziveo srcani udar po povratku nazad gajbi.da je nekako ogradim? nisam pametan samo mi je zao da je po ovoj vrucini lisavam klime.
zakucaj joj sapice u parket :)
Link to comment
kojote, mojne da si lenj, obrni koju stranu unazad. Lobelija je dodžić, ako se ne varam. :)
nisam video, izvinjavam se.imam kuci dva dodza, kacio sam slike ovde, mnogo su pametni.
Link to comment
kod kuce, kod kuce
u zivotu nisam rekao "kod kuce", a ne secam se ni da sam cuo da neko tako govori, osim na televiziji. jbt, nasao si vranjanca da ispravljas. <_<
Link to comment
u zivotu nisam rekao "kod kuce", a ne secam se ni da sam cuo da neko tako govori, osim na televiziji. jbt, nasao si vranjanca da ispravljas. <_<
Sta, to si u vojsci pricao, da si Vranjanac? Iskusno. Imali smo mi jednog iz Lazarevca koji je tvrdio da je Beogradjanin dry.gif
Link to comment
Sta, to si u vojsci pricao, da si Vranjanac? Iskusno. Imali smo mi jednog iz Lazarevca koji je tvrdio da je Beogradjanin dry.gif
ma ne, nego mi lakse da kazem da sam vranjanac (i ako ne volim vranje) nego da objasnjavam da sam vladicinohanac.inace, nisam sluzio vojsku, a teacher kaze da se zbog toga necu ozeniti :(
Link to comment
ma ne, nego mi lakse da kazem da sam vranjanac (i ako ne volim vranje) nego da objasnjavam da sam vladicinohanac™.inace, nisam sluzio vojsku, a teacher kaze da se zbog toga necu ozeniti :(
Da citiram jednog, "Ко није за војску, није за ниђееее". Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
ju hev tu sou hr det ju ar di pak lider :cezarmillan:nikako da mi odgovoris koja je rasa tvoja kuca!inace, moja linda je sada u hanu sa mojom tetkom i uzsno mi je bilo tesko da se odvojim od nje posto smo bili zajedno 24/7 od kada sam je uzeo. bas sam se navuko, moracu da kupim jednu kucu da cuvam ovde.
ej cekam da prebacim slike pa da se divite primalnom zovu mesanca lisice i dinga!@toni: jes pa da pokrenem neku psecu religiju.@funksoulsister: istina. totalni marble ass.@afterburner: hvala@drnata: tacno. lady is a tramp.
Link to comment
  • 2 weeks later...

ima na visnjickoj banji kuce lutalica, vidim da mu je izgrizen donji deo stomaka, i bas je upaljen i inficiran. prilazi ljudima ali nema sanse da ga se dodirne. hteo bih da mu dam neki antibiotik umuljan u meso, ima li ko ideju sta od humanih stvari deluje i na kucice?

Link to comment
ima na visnjickoj banji kuce lutalica, vidim da mu je izgrizen donji deo stomaka, i bas je upaljen i inficiran. prilazi ljudima ali nema sanse da ga se dodirne. hteo bih da mu dam neki antibiotik umuljan u meso, ima li ko ideju sta od humanih stvari deluje i na kucice?
Umuljaj mu neki humani širokog spektra, deluje uglavnom sve i na kučiće.
Link to comment
ima na visnjickoj banji kuce lutalica, vidim da mu je izgrizen donji deo stomaka, i bas je upaljen i inficiran. prilazi ljudima ali nema sanse da ga se dodirne. hteo bih da mu dam neki antibiotik umuljan u meso, ima li ko ideju sta od humanih stvari deluje i na kucice?
Panklav. Daj mu iz nekoliko puta.
Link to comment
Umuljaj mu neki humani širokog spektra, deluje uglavnom sve i na kučiće.
Panklav. Daj mu iz nekoliko puta.
oke, fala, cu da probam :) Edited by ToniAdams
Link to comment
ima na visnjickoj banji kuce lutalica, vidim da mu je izgrizen donji deo stomaka, i bas je upaljen i inficiran. prilazi ljudima ali nema sanse da ga se dodirne. hteo bih da mu dam neki antibiotik umuljan u meso, ima li ko ideju sta od humanih stvari deluje i na kucice?
Bice bolje ako kapsulu rastvorish u mleku.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...