Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

@macke zena me trazi po parku da mi ponovi pretnju kako ce da "nas" tuzi. njene macke koje gaji ispred zgrade su u medjuvremenu skapirale da smo plasljivi bebiron pa imamo smesne scene gde macka juri psa a ovaj lajuci bezi, crtani film.

Link to comment
Juče na HBO-u gledao Hačija...Ne znam šta mi je to trebalo... Mal`se ne rasplakah ovako mator... <_<
gledaj sad eight below da se povratis :D
Link to comment
@macke zena me trazi po parku da mi ponovi pretnju kako ce da "nas" tuzi. njene macke koje gaji ispred zgrade su u medjuvremenu skapirale da smo plasljivi bebiron pa imamo smesne scene gde macka juri psa a ovaj lajuci bezi, crtani film.
Nisam u toku ...Što da vas tuži?
Link to comment

zato sto lajemo na njene macke nemamo povodac itd. luda zena skroz na stranu sto mi je zao i sto bih volela/radim na tome da mi pas postane cat* friendly. rekla sam joj da slobodno pozove komunalce al naravno da joj je draze da sama histerise.takodje nas je jedan baja startovao na malom tasu da vezemo pse ili ce zvati KP, na nase zovi, zvao je izvesnog djoleta da nas bije.

Link to comment

Uf... Mi smo isto bez povodca... Tri mala čupava kučeta istrčavaju iz lifta... Ovaj mali od 6 meseci skače po komšiluku, ako ga ne savatam ranije... Napakovaće mi komunalnu, mada se mali vodi kod tašte...Kad obilazimo kvart, mali hoće da se zaleti na red oko PŠ i na ljude koji ga dozivaju i maze... Mora da se savatava i opominje...Zeznuto pomalo... Povodce stavljamo samo kad idemo preko ulice u školsko dvorište...Elem, danas kupao svo troje... Ubi me kičma, zapuši mi se nos i sav sam bio mokar i pun dlaka... Sledeće nedelje ih šišam... Odlučio sam, mali neće ići na izložbu... Nema šanse da izdrži do novembra bez šišanja...Otom, potom...

Link to comment

Dužan sam fotke sadašnjeg čopora, sad kad je sin jedinac porastao, ali da bi imali predstavu, evo:http://www.youtube.com/watch?v=erZOOhG99yINaši su sad srednje dužine dlake kao pre šišanja, onog gromera, što pere kuče u sudoperi...Ovo sa izložbama i sredjivanjem duge dlake je mazohizam 1 u boji... Ja odem 1 i nikad više, tek toliko da budu ocenjeni... Prič`o sam vam kad je Švrća sa godinu dana naganjavao ovakve sa frizurom na izložbi, pa su mi rekli gospodine, molim vas vežite psa...A onda kad sam ih pitao, zašto su mu dali dobru karakteristiku, a ocenu 4, rekoše gospodine pas nema propisanu frizuru i nije adekvatno pripremljen za izložbu... Gospodine, ovo je specijalka...Tja, a bio je lepo okupan, očetkan i imao repić vezan gumicom za tegle... I malo sam mu štricnuo dlake oko očiju... Znalci kažu, još sam dobro i prošao...

Edited by dare...
Link to comment

haha, genijalnooshishao si ga za peticu, pusti sudije :P ali stvarno, koje je maltretiranje to sa njhovom dlakom, a kada sam svojevremeno vodila mog psa na trimovanje, sva sreca pa to je jednom u 3 meseca, videla sam da za te male rase koristi revlonove regeneratore za ispravljanje dlake i feniranje :lol: sva sreca pa sam u to vreme i ja koristila revlon za moju kosu inace bi mi doslo da se bacim sa mosta da psici koriste skuplju i bolju preparativu od mene :D dakle to je stvarno opasan biznis, ko voli... jedno izlozbeno shishanje je od 3000 pa do 10000, jedino sto radni vek provede covek u dlakama

Link to comment

ok. zelim da pocnem da ostavljam lobeliju samu sa mackama na duze kada izlazim s gajbe. nije me vise strah da ce je macori povrediti (navikli su se jedni na druge) ali zeleo bih minimalizovati mogucnost za belaj glede pokucstva.do sada sam je zatvarao u veliko kupatilo i kao rezultat imam izgrizene peskire i redovan show program sa wc papirom. sta od pokucstva treba skloniti kako ne bih doziveo srcani udar po povratku nazad gajbi.da je nekako ogradim? nisam pametan samo mi je zao da je po ovoj vrucini lisavam klime.

Link to comment
ok. zelim da pocnem da ostavljam lobeliju samu sa mackama na duze kada izlazim s gajbe. nije me vise strah da ce je macori povrediti (navikli su se jedni na druge) ali zeleo bih minimalizovati mogucnost za belaj glede pokucstva.do sada sam je zatvarao u veliko kupatilo i kao rezultat imam izgrizene peskire i redovan show program sa wc papirom. sta od pokucstva treba skloniti kako ne bih doziveo srcani udar po povratku nazad gajbi.da je nekako ogradim? nisam pametan samo mi je zao da je po ovoj vrucini lisavam klime.
ju hev tu sou hr det ju ar di pak lider :cezarmillan:nikako da mi odgovoris koja je rasa tvoja kuca!inace, moja linda je sada u hanu sa mojom tetkom i uzsno mi je bilo tesko da se odvojim od nje posto smo bili zajedno 24/7 od kada sam je uzeo. bas sam se navuko, moracu da kupim jednu kucu da cuvam ovde.
Link to comment

sklanjaj sve sto iz njene perspektive izgleda primamljivo, dakle, ono sto je u ravni njenih ociju ili na dohvat, tkanine, cipele, kablove, znaci drzi je podalje od toga. gledaj stvari iz njene perspektive i lako ces ukapirati sta je njoj zanimljivo. idealna je neka ogradica , onda mozes da biras prostor gde bi je smestio.wc ti nikako nije bilo dobro resenje. idealno je ako imas neki hodnik pa samo zatvori vrata od soba, tako da bude ogranicena na taj prostor. tu po pravilu slabo ima neceg sto bi mogla da demolira. ostavi joj igrackice, neku tvoju staru majicu i sl obavezno. pa ako to prodje kako treba, postepeno mozes da joj povecavas prostor

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...