Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

slatkica! danas je lobeliju isprepadala neka liturgija u banovobrdskom parku. imali su cak i neki dobos i vise su nalikovali nekoj dionizijskoj gomili nego crkvenoj procesiji. na kraju su isli do drveta sa zapisom. lobelija je bila sokirana i pokazala je izrazita anti-klerikalna stremljenja.

Link to comment
slatkica! danas je lobeliju isprepadala neka liturgija u banovobrdskom parku. imali su cak i neki dobos i vise su nalikovali nekoj dionizijskoj gomili nego crkvenoj procesiji. na kraju su isli do drveta sa zapisom. lobelija je bila sokirana i pokazala je izrazita anti-klerikalna stremljenja.
daj neku fotku
Link to comment
gde bre ima zapis na Banovom Brdu?
pa vezali su cvece za neko drvo u parku i zatim su se svi klanjali pred njim i ljubili ga. bilo je spooky.
Link to comment
gde bre ima zapis na Banovom Brdu?
Odmah do Pozeske na ulazu u park, uz spomenik nekom partizanu sa podignutom pesnicom i otetim mp40.Mitska mesta se ne napustaju tako lako, ko god da zavlada ovom zemljom... :mellow:
pa vezali su cvece za neko drvo u parku i zatim su se svi klanjali pred njim i ljubili ga. bilo je spooky.
I ti si se vidim uplasio, ne samo lobelija... <_<Bora, pas iz moje ulice, sa kojim volim da popricam i podelim rucak, ima na zadnjoj sapi gnoj izmedju prstiju. Pretpostavljam da se to zavukla travka (popino prase) i da cu morati da ga odvezem do veterinara?post-5135-13078796299372.jpg Edited by matador
Link to comment
Odmah do Pozeske na ulazu u park, uz spomenik nekom partizanu sa podignutom pesnicom i otetim mp40.Mitska mesta se ne napustaju tako lako, ko god da zavlada ovom zemljom... :mellow:
fantom bi se slozio s tobom. i ja bih verovatno privatno ali ovako javno moram da osudim tvoje sujeverje.
Link to comment
Odmah do Pozeske na ulazu u park, uz spomenik nekom partizanu sa podignutom pesnicom i otetim mp40.Mitska mesta se ne napustaju tako lako, ko god da zavlada ovom zemljom... :mellow:
Ma ta tradicija zapisa je toliko užasno stara da ikone dođu kao dekor nekakav, a postojaće i kada se ljudi budu klanjali Tehnosrži. jedini zaista vitalan ostatak paganizma kod nas.
Link to comment
Ma ta tradicija zapisa je toliko užasno stara da ikone dođu kao dekor nekakav, a postojaće i kada se ljudi budu klanjali Tehnosrži. jedini zaista vitalan ostatak paganizma kod nas.
fantom bi se slozio s tobom. i ja bih verovatno privatno ali ovako javno moram da osudim tvoje sujeverje.
Evo Dabovic odgovorio umesto mene.Ne bi se Fantom slozio samnom, pre bi me proglasio za inkvizitora koji cistocu vere sprovodi ognjem i macem.Stalno mu spocitavam paganizam...A sada mi odgovorite sta da radim sa Borom sutra...
Link to comment

edit: glupmatadore, uzmi povidon jod (ima u svakoj apoteci) i ocisti to sam, i onda zovi veterinara za savet. verovatno je nesto jako banalno, ali ipak pitaj. saljem ti ime i telefon jako pouzdanog veterinara na PM, a obozava lutalice.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
malo zajebato pitanje....jebem li ga, zasto ne pozoves neko od onih udruzenja sto daju zivuljke na usvajanje? mozda ORKA? takav keric bi se lako mogao usvojiti
On se ovde oseca jako dobro, igra se sa decom, alkosi ispred piljarnice mu dobacuju, ljudi ga hrane, jednom recju, pas je maskota ulice...Ubacicu ga u gepek sutra (karavan, ne zovite ORKU odmah :lol: ) i odvesti kod veterinara, mislio sam da neko ima neki first aid or something...edit pjaf:hvala, dabovicu Edited by matador
Link to comment
On se ovde oseca jako dobro, igra se sa decom, alkosi ispred prodiske mu dobacuju, ljudi ga hrane, jednom recju, pas je maskota ulice...Ubacicu ga u gepek sutra i odvesti kod veterinara, mislio sam da neko ima neki first aid or something...
vidi edit, ja mislio da pitas nesto drugo, pobrkao sam postove. a imas i PM.
Link to comment
Evo Dabovic odgovorio umesto mene.Ne bi se Fantom slozio samnom, pre bi me proglasio za inkvizitora koji cistocu vere sprovodi ognjem i macem.Stalno mu spocitavam paganizam...A sada mi odgovorite sta da radim sa Borom sutra...
Nadam se da je Bora dobro i da je dobio potrebnu negu :wub:
Link to comment
Nadam se da je Bora dobro i da je dobio potrebnu negu :wub:
:) Sutra ga vozim kod veterinara, vidim sada da ne sepa.Rekao sam mu da se malo sredi za sutra, prebaci buve na nekog drugara privremeno...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...