Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

Frontline sucks, Advantix rulez, doduše pitanje o starosti ostaje :unsure: (imam majku i štenca ~12 nedelja starosti)
hvala. bas sam se uplasio. sada cu par narednih dana da buljim u nju i da prepoznajem nepostojece simptome neke bolesti.fak, tesko je biti majka.
Link to comment

nego da ponovim i ovo pitanje:

hm... imam problem. kako da sprecim psa da se budi u 4 izjutra i zatim da probudi i mene? nije mi frka da ustajem u 6 i setam je ali 4 is a bit touch too much. da li da je hranim kasnije uvece? hijena se probudi da pisa i sere u 4 pa me budi da cistim pa se onda svi razbudimo i tako u krug.mislim veceras sam mogao da gledam majami i dalas kad me je probudila :isuse:
help, help, help...sada mi je jedina nada afterburnerka! novak je bob a tenis vise od igre! u r my only hope.
Link to comment

Probaj da prilagodiš/promeniš vreme hranjenja, ne bi li pomerio i vreme kenjaže...Kasnije kad navikne da sve što treba radi napolju, možeš opet da prilagodiš vreme onom koje ti (više) odgovara...

Link to comment

da li bolje da kupim ogrlicu protivu krpelja ili ono sto se kaplje psu za vrat? u pitanju je mali pas.edit: @flegma: naravno da nije. that was sarcasm sheldon. mislim nemoguce ju je iskulirati posto kada ustane sere i pisa po stanu a to ne zelimo.

Edited by kim_philby
Link to comment

Za malog psa je bolje ogrlica. Kapi i ako hoćeš da kupiš, daće ti za mačku.edit: i pretpostavio sam da onda pogani šta stigne, ali onda treba i da bude kažnjena za to.

Edited by TheBigFlegma
Link to comment
Za malog psa je bolje ogrlica. Kapi i ako hoćeš da kupiš, daće ti za mačku.
fala brate.edit: ma kaznjavam samo bih zeleo nesto sto nece mene terati da glumim torkvemadu ili atilu. Edited by kim_philby
Link to comment

Ogrlica, Bayerov Advantix. Ako provališ da mu smeta (češe se), stavljaš mu samo kad idete u šetnju.Još jednom što se tiče kenjaže: prilagodi vreme hranjenja, a moraš da kažnjavaš, nema druge... Kazna ne moraju da budu batine, moji su (oduvek, svi psi) naučeni da za kaznu idu na mesto (Mesto!) i kad dreknem, pokunje se i odvuku na mesto kao da sam im ne znam šta uradio :P

Link to comment

Ne gine ti da budeš Atila, bar u početku, dok ne nauči osnovne stvari. Ja sam kao klinac imao kokera i jedno 7 dana sam mečku rađao dok nije naučio da se piša/kenja van stana. Bilo je tu vikanja, batina, jurnjave po stanu, svega. Posle toga, kad sam uzeo labradora, samo sam se jednom izdrao na njega i nikad više nije ništa u kući uradio. Još jednom sa se izdrao i više nikad nije kenjao na betonu. Koliko puta mi se desilo da se zapijem vikendom i prespavam alarm za šetnju. Ustanem oko 1, on me čeka mrtav ladan, a kad izađe utrne mu noga jer je drži podignutu oko 2 minuta.

Link to comment
hm... imam problem. kako da sprecim psa da se budi u 4 izjutra i zatim da probudi i mene?
u koliko sati je zadnji put izvodis pred spavanje?
Link to comment
u koliko sati je zadnji put izvodis pred spavanje?
pa oko 20h. dok se jos vidi. moje selo (bejnovo brdo) nije bas pariz kada je u pitanju osvetljenost dzada.@flegma: probacu ali svi vi znate da sam ja nezna dusa.
Link to comment
pa oko 20h. dok se jos vidi. moje selo (bejnovo brdo) nije bas pariz kada je u pitanju osvetljenost dzada.@flegma: probacu ali svi vi znate da sam ja nezna dusa.
pa jadna ne moz da izdrzi toliko, jos je bebica. izvedi je malo pre nego sto ti odes na spavanje. to ne treba da bude setnja, nego samo do najblizeg drveta, trave il kako su vec te pisaonice za pse konfigurisane u tvom kraju. nek piski, odmah se vratite kuci i spavaces mirno.20h je prerano!!!a i za vaspitanje, narocito vaspitanje je prerano. pas ti je malecan, malecan. cek da malo odraste, nek napuni 4,5 meseci, pa onda u skolicu. Edited by darling
Link to comment
pa jadna ne moz da izdrzi toliko, jos je bebica. izvedi je malo pre nego sto ti odes na spavanje. to ne treba da bude setnja, nego samo do najblizeg drveta, trave il kako su vec te pisaonice za pse konfigurisane u tvom kraju. nek piski, odmah se vratite kuci i spavaces mirno.20h je prerano!!!a i za vaspitanje, narocito vaspitanje je prerano. pas ti je malecan, malecan. cek da malo odraste, nek napuni 4,5 meseci, pa onda u skolicu.
super! hvala. i ja sam mislio da to pomerim za 22h ili mozda cak i kasnije.samo trenutno sam uzasno uplasen zbog ta dva jebena krpelja i sav treperim da nesto nije navukla.
Link to comment

Ne verujem da je nešto navukla od krpelja, cenim da je malo rano za zaraze. I nikad nije rano za vaspitanje. Najgore je da joj neke stvari dozvoliš dok je štene, a onda odjednom to više ne može.

Link to comment
Ne verujem da je nešto navukla od krpelja, cenim da je malo rano za zaraze. I nikad nije rano za vaspitanje. Najgore je da joj neke stvari dozvoliš dok je štene, a onda odjednom to više ne može.
ma ocu da je vaspitavam samo ne bi da je lemam :(nego, hvala sto si me smirio za krpelje.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...