Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

e sada: da li treba cak i za ove brze ekskurzije da joj nabavim nesto protivu buva? neku ogrlicu? nesto?
Bilo bi korisno - dovoljno je da neko sa buvama protrči tuda i da dobije.
Link to comment
nego danas sam je prosetao oko zgrade na 5 minuta (jos cekamo vakcinu protiv besnila i cip pa mi je veterinar rekao da je samo malo provedem ispred kuce kada je izvodim da joj se bulja navikne na travu) i nisam je puno cimao ali se nismo ni puno nasetali posto je bila u blagoj panici. doduse obavila je broj 2 na travnjaku ispred zgrade (za roditelje u panici: izmet pokupljen).e sada: da li treba cak i za ove brze ekskurzije da joj nabavim nesto protivu buva? neku ogrlicu? nesto?
za pet minuta ti ne treba ogrlica, ako nece sretati druge pse. nije mi jasno sta jos cekate za setnju. ja sam mog psa nedelju dana posle revakcine mogla da setam, to je negde oko treceg meseca, a besnilo se nije davalo pre sestog meseca. mislim da su sad nesto menjali zakon, pa to ide ranije, ali ne postoji zdravstveni razlog sto tvoj psic ne bi mogo napolje. i naravno, kad obavi broj jedan ili broj dva napolju, odmah da se kaze kako je pametan i da mu se da smoki :)
Link to comment
za pet minuta ti ne treba ogrlica, ako nece sretati druge pse. nije mi jasno sta jos cekate za setnju. ja sam mog psa nedelju dana posle revakcine mogla da setam, to je negde oko treceg meseca, a besnilo se nije davalo pre sestog meseca. mislim da su sad nesto menjali zakon, pa to ide ranije, ali ne postoji zdravstveni razlog sto tvoj psic ne bi mogo napolje. i naravno, kad obavi broj jedan ili broj dva napolju, odmah da se kaze kako je pametan i da mu se da smoki :)
pa evo poceli smo. danas smo jurili svrake i isli preko poljane i uopste bili hit u kraju (pitaju ljudi koji je maze: koje je rase? hijena, kazem ja). samo juce ujutru je lepo kakila napolju ali sinoc i jutros nije htela. stavise sinoc se pokakila na svoje mesto u kupatilu.smoki, than it is :)\edit: juce je ceo dan glodjala onu kosku od stavljene koze a uvece je imala malo redju stolicu. da li to ima veze jedno s drugim? da li je suvise mala za to? Edited by kim_philby
Link to comment

danas bili u stenji u parku. pustio je sa povodca i bila super osim u jednom ternutku kada su istovremeno zalajali neki psi, neki biciklista projurio pored nas a ja kinuo. mislim da je bezala kroz pola parka dok sam ja trcao za njom i vikao 'lobelija'. zaustavila se tek u nekom zbunju.jebote, srce mi je sislo u pete. narocito sto je u jednom trenutku mogla da istrci na ulicu.

Link to comment
edit: juce je ceo dan glodjala onu kosku od stavljene koze a uvece je imala malo redju stolicu. da li to ima veze jedno s drugim? da li je suvise mala za to?
Cime hranis hijenu?
Link to comment

Ih, pa taj ima zeludac ko divlja svinja :piggy: Nije problem malo redja stolica, ako zaredja nekoliko dana proliv, onda se javi vetu. Sada mu dodaj malo jogurta u taj pirinac, sa pilecim belim i nema problema.

Link to comment
Ih, pa taj ima zeludac ko divlja svinja :piggy: Nije problem malo redja stolica, ako zaredja nekoliko dana proliv, onda se javi vetu. Sada mu dodaj malo jogurta u taj pirinac, sa pilecim belim i nema problema.
pa nije livpro... nego je samo, kako bih kazo, bilo redje.
Link to comment

hm... imam problem. kako da sprecim psa da se budi u 4 izjutra i zatim da probudi i mene? nije mi frka da ustajem u 6 i setam je ali 4 is a bit touch too much. da li da je hranim kasnije uvece? hijena se probudi da pisa i sere u 4 pa me budi da cistim pa se onda svi razbudimo i tako u krug.mislim veceras sam mogao da gledam majami i dalas kad me je probudila :isuse:edit: aaaaaaaaaaaaa, jutros sam joj i skinuo dva krpelja. pazio sam da glava ne ostane u mesu i odvrnuo sam ih ko zapusac prethodno podmazavsi uljem. da li i dalje da je izvodim? da li je dovoljno velika da ide napolje? sta da radim?pas je briga :(

Edited by kim_philby
Link to comment
edit: aaaaaaaaaaaaa, jutros sam joj i skinuo dva krpelja. pazio sam da glava ne ostane u mesu i odvrnuo sam ih ko zapusac prethodno podmazavsi uljem. da li i dalje da je izvodim? da li je dovoljno velika da ide napolje? sta da radim?
Pazi to "okretanje" i "podmazivanje" nema veze...Dakle sistem je nezno i pazljivo uhvatiti sto blize kozi.Podmizavanje naftom, uljem i samo ga tera da "povraca" nista ne pomaze...
Link to comment
Pazi to "okretanje" i "podmazivanje" nema veze...Dakle sistem je nezno i pazljivo uhvatiti sto blize kozi.Podmizavanje naftom, uljem i samo ga tera da "povraca" nista ne pomaze...
pa jebiga oba su izasla cela sa sve rilicom. buljili smo i supruga i ja i gledali slike krvopija po netu i to je to. moram da nabavim neku frontline ogrlicu. da li je suvise mala za to?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...