Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

jedan car lutalica do pre desetak dana svakodnevno obitavao u mojoj zgradi. zenka sa sprata ispod je u teranju, a ovaj se ponadao pa je koristio svaku priliku kada stanari ne zatvore ulazna vrata da udje u zgradu i prenoci ispred njenih vrata :wub: komsije se naravno smorile, neki su i bili skotovi prema njemu, pa je komsinica zvala ove iz rakovice da ga pokupe i sterilisu. nije ga bilo nedelju dana, mislio sam da ga nisu vratili u ovaj kraj. kad, srecem ga na autobuskoj stanici, onako ljubicastog od onih preparata i dezinfikatora. nepoverljiv, vise nego sto je bio ranije, ali bas sam se obradovao kada sam ga video.

Edited by pacey defender
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ošišao kućiće... Onako pristojno, krecavo pomalo, ali izjednačiće se za nedelju dve... Prolazno vreme 3h 45min. za oba kučeta uz psovanje, bežanje i savatavanje... Nemam snage sad da ih perem, ubi me kičma...Jedva čekam da počnem pristojno da zarađujem pa da sevnem, 100 evrića svaka dva meseca da ih spakuju, ošišaju, srede, okupaju i vrate doterane, sređene i isfrustrirane...Eve `vako su negde izgledali pre šišanja. To ih mlađa ćera kobajagi šeta, kad mene me nema...Beli čupavac je Švrća, a Bubi je crno-bela...26020_111650422202340_100000721493565_116125_148820_n.jpg

Link to comment
Ošišao kućiće... Onako pristojno, krecavo pomalo, ali izjednačiće se za nedelju dve... Prolazno vreme 3h 45min. za oba kučeta uz psovanje, bežanje i savatavanje... Nemam snage sad da ih perem, ubi me kičma...Jedva čekam da počnem pristojno da zarađujem pa da sevnem, 100 evrića svaka dva meseca da ih spakuju, ošišaju, srede, okupaju i vrate doterane, sređene i isfrustrirane...Eve `vako su negde izgledali pre šišanja. To ih mlađa ćera kobajagi šeta, kad mene me nema...Beli čupavac je Švrća, a Bubi je crno-bela...26020_111650422202340_100000721493565_116125_148820_n.jpg
:D :Dshurda.jpgsuper su cupavci!
Link to comment

Trebam preporuku za kupovinu muškog šteneta cane corso....dolazi u obzir i mlad pas do 6 meseci.Neki domaćinski odgoj po mogućstvu, jer od ovih nabrijanih kučkara,ne moš čoek da dođe do slova....kol'ki intro ispale:prababa...ćale ...keva...int..prvak rase...cac...cacib...sahib...pregib...etc....pre nego te obraduju cenom.

Link to comment
Lancia, su to tvoji kerici? :wub: jel su to skotski terijer i koja rasa bese ovaj mali prgavac? :D
kerovi su Anini, onaj najdesniji je moj a prgavko se zove Ramon.kad dodje sledeci put, ima da ga pitamo za rasu.
Link to comment

Trebalo bi da je album javan, ako neko želi da udomi ili zna ko bi hteo da udomi neko od ovih kučića, neka me kontaktira na PP.Kučići su na Novom Beogradu.http://www.facebook.com/album.php?aid=193019&id=666282625&l=97bbb27554

Edited by Glas RazumaN
Link to comment
kad dodje sledeci put, ima da ga pitamo za rasu.
beli je vesthajlandski terijer, mrva je jorkširski terijer a plišani je oštrodlaki foks terijer :)
Link to comment

da l neko zna za neku beogradsku organizaciju koja se bavi zastitom zivotinja i pruza pravne savete, a da nije orka (posto od orke nikad nista nisam uspela da dobijem). hvala unapred.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...