Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

užas.
jooj, djordje nemoj molim teiskreno se nadam da je bila sala inace cu opasno da popizdimja ne znam kucice koji uzivaju vise od mojih i koji vise maltretiraju svoje humanoidne prijatelje kao ovi moji.a batine je dobila, ne brini, nista vise nego novinama po dupetu. posto ne bih da mi sledeci put pojede oleander i otruje se
Link to comment
jooj, djordje nemoj molim teiskreno se nadam da je bila sala inace cu opasno da popizdimja ne znam kucice koji uzivaju vise od mojih i koji vise maltretiraju svoje humanoidne prijatelje kao ovi moji.a batine je dobila, ne brini, nista vise nego novinama po dupetu. posto ne bih da mi sledeci put pojede oleander i otruje se
naravno da je bila šala.elem, pejsi je otišao negde da se napije za novu godinu i mene umolio da pričuvam špicu. 1. januar oko 8 ujutro njih tri i ja u parku kod spomenika. lili se mota oko stepenika na izlazu ka kneza miloša. u jednom momentu spazi lutalicu na čuvenoj raskrsnici za blokiranje saobraćaja, lajući uzbuni druge dve i skupa se ko poslednje džukele stušte trotoarom. kuče zbriše u dvorište generalštaba, njih tri na kolovozu. srećom, svi spavaju, nema vozila. trčim za njima k'o sumanut,dozovem ih s mukom, uhvatim lili za grivu i odalamim po dupetu. triput. i onda stanem.čovek prekoputa stoji i gleda. neće valjda da me prijavi za zlostavljanje? pomilujem ih po glavama, prikupim povodce i odosmo. razmišljam šta bi bilo da ih je neko zveknuo kolima, lančani sudar, pas pušten, vlasnik odgovoran, penzija zamrznuta.ne sekiraj se, šala. Edited by djordje geprat
Link to comment
mayday, mayday _OPET!Angela izzvakala nekoliko listova sanseverije. i jos bili truli listovi puni vode koje sam spustila u kadu dok ne odem po kesu da ih pokupim a ond ih zaboravila na sat vremena i eto kuceceg veselja!za razliku od mucenjaka Idfxa koji je od hortenzije povrcao, njoj - nista.Evo je spava sa umazana i smrdljivadobila propisne batinesamo da se ne otrujenasla sam da se sanseverija cak i jede. zna li neko je li otrovna ili nije?
Sanseveria jeste toksična, ali lakše. Može da izazove probleme u digestivnom traktu, znači povraćanje, dijareju (na radost vlasnika) i mučninu.Više od toga, ne.
Link to comment
Sanseveria jeste toksična, ali lakše. Može da izazove probleme u digestivnom traktu, znači povraćanje, dijareju (na radost vlasnika) i mučninu.Više od toga, ne.
hvala Tresko, hvala Djordje.Angeli ali bas nije bilo nista od svega toga. Jeste samo jako smrdela posto se valjala u tom djubretu. Kao sto se valja po podu prodavnice sira ili u mesari. Njih dvoje se jako razlikuju sto se puno stvari tice i dok crnjanik Idfx ima uzasno osetljiv gastrointestinalni trakt ona jede sve na sta naidje i nije joj nista.Djordje, meni se to u gradu ne moze desiti - kuce bez povoca = policija u momentu. Cim primete kuce kako trckara samo, samo vidis dva policajca kako se ustremljuju prema vlasniku. da ne pricam kako se ponekad zeznu pa optuze neduznu osobu da je pustila kuche da trchi.
Link to comment

Moj ker dobio kabanicu. Kako je počelo ovo hladno vreme žena mu obukla, i on je postao tako sujetan i sad po kući paradira i ne da da mu skinemo, hoće da ujede.

Edited by kapetanm
Link to comment
Jeste li uzeli onu što se manje prlja?
Ma da, ona žuta šuškava sa toplim uloškom, može da se pere. Šmekerski mu stoji i on to zna - ne da da se raskopča.
Link to comment
  • 2 weeks later...

pre ovih mojih kuja, svi psi koje sam video su ležali sklupčani. i lutalice i moj stari vučjak, čak i ove kuje dok su samo "gostovale" na placu. sada, uglavnom su u pozi koju upražnja modestin pas. da li je to znak potpune sigurnosti? opuštenost i uživanje u bezbednosti?

Link to comment
pre ovih mojih kuja, svi psi koje sam video su ležali sklupčani. i lutalice i moj stari vučjak, čak i ove kuje dok su samo "gostovale" na placu. sada, uglavnom su u pozi koju upražnja modestin pas. da li je to znak potpune sigurnosti? opuštenost i uživanje u bezbednosti?
i meni rekose da je to znak potpune sigurnosti - kao daju nam najosetljiviji deo sebe i znajuda cemo da ih cuvamokod mene su oboje takvi samo je IDfx malo ..deb'o pa se teze okrene sam ali je srecan da ga ja okrenem na ledja pa mazim po stomakukod nas teranje broj 2 u tokurazlika je sto je sada krvarenje znatno manje ali se agresivnost nije smanjilacakne dozvoljava Idfxu da je pipne ali zato ona skace na njega sa sve propratnim pokretima karlice a on cuti i uziva :isuse:ko zna, mozda nesto i bude te tako ako ima zaintresovanih da damo uslove - moze i stan i kuca i grad i selo ali da se obezbedi dovoljno udoban krevet i puno vremena za mazenje i masiranje usiju - i shtene je vase :)if any....
Link to comment
  • 1 month later...
Jel' se to zezaš?
Jok...ovdje kod nas ima jedan napušteni, mladi šnaucer, i ja predložim prijateljici da ga usvoji. Odem kasnije na internet da malo više pročitam o njima (jer sam do sada znao samo o velikim šnaucerima....za male nisam ni znao) i naletim da piše da imaju i neki patuljasti. Stvarno ne znam...zato pitam.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...