Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

Aha, hvala ti. To je ovaj majstore65da81b7d.jpg
koje je rase ovaj lepotan sa gornje slike?nego, molio bih poznavaoce da otkrijem koje je rase pas sa moje slike. napominjem da pas nema glavu 3x vecu od ostatka tela kao sto izgleda zahvaljujuci perspektivi iz koje sam ga slikao ;) . opasno je sladak, 15min smo ga zabavljali dok mu je gazdarica shoppingovala u supermarketu, jadnicak samo sto nije presvisnuo od tuge. ali je bombonica samo takva, evo ga:
Link to comment

vrlo lako moguce, izvukla si ga iz dubine malog mozga. jedino je ovaj moj malo tamniji ali kapiram da je to to, retko simpa dogiša.e da, otkrio boston terijere. fenomenalno.

Link to comment
vrlo lako moguce, izvukla si ga iz dubine malog mozga. jedino je ovaj moj malo tamniji ali kapiram da je to to, retko simpa dogiša.e da, otkrio boston terijere. fenomenalno.
iz dubine malog mozga :) ma jesam li ja kuchkarka ili nisam?pre neki dan na aerodromu ja sa ovo moje dvoje i u mom vojnickom kombinezonu pa me pitaju putnici-namernici"a je l' vi to radite za policiju?" immao i komsiju boston terijera za koga se ovo dvoje stalno brinu kad on krene od srece da grokce kao malo prase
Link to comment
imamo i komsiju boston terijera za koga se ovo dvoje stalno brinu kad on krene od srece da grokce kao malo prase
hahahahahah, mogu zamisliti tu simpatikus scenu.... ovo je roko, 2,5 meseca, slomio nam srce skroz. prvi put u zivotu seo na komandu moje zene, uz ovacije gazde i rodbine:)356m.jpg324i.jpg
Link to comment
koje je rase ovaj lepotan sa gornje slike?
Gazo, ovo je pudl(a), zvani Luj, moj posinak. kad smo ga uzimali od odgajivača rečeno je da je patuljasta pudla, ali on je rastao, rastao, i sad je jača srednja. Međutim toliko smo se vezali , da nam to ni najmanje ne smeta. Ovde nije sređen, slikan je pre šišanja i deluje kao lopta, ali posle je bio graciozan
Link to comment

meni je to skroz ok da se srednje pudle ne sisaju. tako su mnogo prirodnije i deluju kao pravi psi a ne igracke, mada ne mogu da kazem da ne volim sredjene ili toy ili kraljevske. mada, najzalije mi je sto u srbiji nema ovih sarenih pudli, to mi je totalni hit.

Link to comment

znaci, ono sto sam ja mislila da je teranje pre par nedelja je bio corak, sad smo dobili real thing. trebalo je da verujem iDFx-u nije bio zainteresovan uopste. sada medjutim je ozbiljno.vec nedelju dana tufnice i tackice po parketu, nije kao daretoba bubi mala, velika je to kobila pa se bas primecuje. meni to sve nekako mnogo, vetrinar i veterinarka (bracni par) kazu da je ok.zavrsismo prvu od 3 nedelje, cenim da ce od sledce morati da spavaju odvojeno, mada ko ce ih razdvojiti...100_0830.jpg

Link to comment
  • 2 weeks later...

Sorry, nisam davno obilazio ovaj topik...Nadam se da sve protiče pod kontrolom?Kod mene se priča završila bez posledica. Tj mali je naskakivao ali nije znao šta treba da radi. Onda je u par kritičnih dana ona naskakivala na njega (valjda da mu pokaže kako to treba da radi ;) ), pa se smirila... Onda je kunjala jedno nedelju dana i ja sam razmišljao da li da je kupam, jer je smrdela ko tvorče (valjda od tih frustriranih hormona) i drapala se ko blesava... Na kraju je pala tura antibiotika (za svaki slučaj) i kupanje nekim kobajagi nežnim šamponom protiv drapanja, peruti i koječega...I sada je Bubi ko nova. Švrću sam ošišao, zaboravivši avanturu sa izložbe... Inače u tim njegovim pokušajima jašanja tokom teranja strašno me je nerviralo što Bubiku ko mali lav, grize za vrat i uši... Izem ti tu ljubav i taj seks kad ova posle ima kraste po vratu i ušima... I sad zaurlam čim vidim da hoće od ušiju da joj pravi froncle... angry.gif Za sledeće teranje će mladoženja imati 17-18 meseci pa možda nešto i naprave... :)

Link to comment
znaci, ono sto sam ja mislila da je teranje pre par nedelja je bio corak, sad smo dobili real thing. trebalo je da verujem iDFx-u nije bio zainteresovan uopste. sada medjutim je ozbiljno.vec nedelju dana tufnice i tackice po parketu, nije kao daretoba bubi mala, velika je to kobila pa se bas primecuje. meni to sve nekako mnogo, vetrinar i veterinarka (bracni par) kazu da je ok.zavrsismo prvu od 3 nedelje, cenim da ce od sledce morati da spavaju odvojeno, mada ko ce ih razdvojiti...100_0830.jpg
Lepo ja govorih za gaće. Al' ništa........................... ;)
Link to comment

Evo malo i mojih banditaKo Bo' S Elektra4-1.jpg1-1.jpgIMG_0878.jpgI Jana Kobac of SirmilandJanapolufr-1.jpgi neki od njenih malaca,imam ih 8 trenutno,na slikama su stari 24 danam2.jpgIMG_0863s.jpgIMG_0859s.jpg

Edited by Zinedin
Link to comment
Lepo ja govorih za gaće. Al' ništa........................... ;)
imamo gace, vise modela, ali mi bilo zao da se muci bas i kad u svom krevetu spava...ali gace manje-vise, ali miris! nije ni neprijatan, ali jak, strasno jak...da dare nije pomenuo, mislila bih da je samo ova nasa smrdljevak
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...