Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

Otela niste videli vec duze vreme pa da ne padne u zaborav nekoliko slikica :)
Овај је рођени господин, само му фали халб-цилиндар! Џет-сет пцет :Q)
Link to comment

lepa priča :)Pas mešanac žuća vratio se kući u šabac nakon "posete" Zagrebu koja je trajala šest meseci, a razlog i način na koji je posetio hrvatsku prestonicu ni danas nije jasan vlasnicima.

"Nestao je u julu 2008. godine, a hrvatska nevadina organizacija za zaštitu životinja Suza kontaktirala nas je u decembru prošle godine. Mislili smo da je skrivena kamera jer smo žuću već 'oplakali', ali on je ipak ponovo sa nama", rekao je agenciji Beta žućin vlasnik Aleksandar Daskalović.Dodao je da njemu i njegovoj porodici nije jasno kako je pas stigao do Zagreba, ali da je tamo imao sreće i naišao na ljude koji vole životinje.Pas je u Zagrebu pronadjen pomoću mikročipa koji su vlasnici bili prinudjeni da mu ugrade zbog čestih bežanja iz dvorišta.žuću su dva puta hvatali radnici šabačke kafilerije a treći put je dobio mikročip koji ga je i vratio kući.Daskalovići su rekli da je hrvatska porodica koja je usvojila žuću u Zagrebu od decembra slala internet poruke sa fotografijama, pa su se i sreli 22. januara u šidu, jer porodica iz Srbije nije imala pasoše.žuća je tako ponovo stigao u šabac, a privremeni vlasnici, Zagrepčani Boris Rihtar i Tanja Vukmanović, prvi put su boravili u SSapcu."Dogodio se maler da nam stari automobil 'zastava' stane na autoputu ka šidu. Tako su Boris i Tanja odvezli moju suprugu i žuću u šabac, gde smo nastavili druženje kada sam ja posle desetak sati stigao sa šlep službom. Sada idemo mi kod njih u Zagreb na koncert 'Depeće Mode'. žuća nas je upoznao i spojio", rekao je Aleksandar Daskalović.Pas je ljubimac njegovog četvorogodišnjeg sina Vuka, kome je bilo najteže, ali je i bio najradosniji kada se žuća vratio.Kako su rekli u porodici Daskalović, žuća je "specifične rase" jer ima boju retrivera, telo terijera a karakteristike desetak drugih rasa.

Link to comment

Ja sam taman hteo da se žalim na silne dlake, pranje i četkanje... I da jedva čekam da švrća napuni 9 meseci da ga ocenim i konačno ošišam (sada ima 7 meseci)...Ali kad sam video ono čudo dlaka u Otelovoj king size verziji.... Nešto mi deplasirano deluje da se žalim... ;) Picture130.jpgPicture131.jpgPicture132.jpgSlike su sa telefona, pa su lošije... Nemamo aparat, nije u prioritetima... <_<

Link to comment

Dugo me nije bilo na ovom dijelu foruma. Eto, samo da pošaljem sličicu naše Happy ( skoro 1 i po godina sada). Sve one probleme oko krvarenja (onomad) je pregurala bez posljedica. Sad jedva čeka da ide napolje, jurca...neviđeno veseo pas.img1511.th.jpgimg1520.th.jpg

Edited by dacha od bosne
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...