Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

jebote, prijavi nekom, komunalnoj muriji il komegod.

ako je neki lokalni silos pa ti frka, prijavicu ga ja, ko ga jebe.

 

imao sam slican probem sa mojim blentom, u stunetskom parku gde ga povremeno setam napala ga 2 kera koje seta neki kretenski par.

posle sam cuo da su valjda jednom prilikom i zaklali neko kuce, ne znam koliko je istina.

elem, uspeo sam nekako da ga izvucem, i krenem da se derem na ovo dvoje degenerika, u fazonu, sto im ne stave brnjice kad su vec opasni, i riba mi na to odgovori neku nebulozu, kako im to vece kuce ima epilepsiju, blabla, pa ne sme da nosi brnjicu i tako neki imbecilni izgovor.

onda im kazem da ih makar sklone u jedan cosak parka kad vide neko drugo kuce. tu ovaj baja postane agresivan i krene nesto da sere i preti.

 

e tu sam malo ispizdeo i otisao sa kucetom do kola da ga zakljucam unutra, i ponesem stanglu od dizalice da se nadje, i kazem im da me sacekaju.

i nisu bili tu kad sam se vratio. jebiga.

ma tip je neki debilni neurotik a ne silos. lema psa pa ga posle tetosi.

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment

jebote, prijavi nekom, komunalnoj muriji il komegod.

ako je neki lokalni silos pa ti frka, prijavicu ga ja, ko ga jebe.

 

imao sam slican probem sa mojim blentom, u stunetskom parku gde ga povremeno setam napala ga 2 kera koje seta neki kretenski par.

posle sam cuo da su valjda jednom prilikom i zaklali neko kuce, ne znam koliko je istina.

elem, uspeo sam nekako da ga izvucem, i krenem da se derem na ovo dvoje degenerika, u fazonu, sto im ne stave brnjice kad su vec opasni, i riba mi na to odgovori neku nebulozu, kako im to vece kuce ima epilepsiju, blabla, pa ne sme da nosi brnjicu i tako neki imbecilni izgovor.

onda im kazem da ih makar sklone u jedan cosak parka kad vide neko drugo kuce. tu ovaj baja postane agresivan i krene nesto da sere i preti.

 

e tu sam malo ispizdeo i otisao sa kucetom do kola da ga zakljucam unutra, i ponesem stanglu od dizalice da se nadje, i kazem im da me sacekaju.

i nisu bili tu kad sam se vratio. jebiga.

 

ovog bi se i podbara postideo :fantom:

Link to comment

 

imao sam slican probem mhmbfzpzmm... gde ga povremeno setam napala ga 2 pit bula zfsmdddvcspffff  koje seta neki dorcolci.

posle sam cuo da su valjda jednom prilikom i zaklali nekog rota, khhhhfmdbbsdsfsddf.

elem, uspeo sam nekako da ga izvucem, i krenem da se derem na ovo dvoje degenerika,asdasdfbdfgdsdsgfdghfh

fgjdjddj agresivan i krene nesto da sere i preti dfsjfjgdjjdffdjdghgh

 

e tu sam malo ispizdeo i ddkfhdfjghfghkfbvvbkbjkbhhli ponesem stanglu od dizalice da se nadje, i kazem im da me sacekaju.

i nisu bili tu kad sam se vratio. dfdjkfsdjktstjstjkdttykldtkhylfhlfgh

Link to comment

tog prvog glavnog, il ostala 4?

 

kacio sam ove malce kad sam probao da ih udomim diljem interneta, pa i ovde.

okacicu i blentavog, samo da ga uslikam.

Link to comment

Ево, имам ја у телефону ону вашу заједничку када си га водио у шетњу на Прокоп:

 

strange_pets_walk_01.jpg

Link to comment

Тек сада сам видео оно са Кимом са прошле стране.

 

Боже, који болид. Ја сам се тако озбиљно посвађао са комшијом, иначе скроз кул човеком. Имао је агресивног кера, сви ми у крају причали а ја нисам веровао док није једног дана из чистог мира залетео ка колицима у којој сам гурао дете, па је мој пас (пет пута мањи од тог о коме причам) први и последњи пут у животу напао неког. Овај га је, наравно, одмах отресао, а онда сам већ ја стигао да га набодем ногом. Пичкарање пало опасно, хтео сам да бијем и власника али и он одлепио, па му истрчала жена (иначе виша од њега за главу), па сам скапирао да ће да падне озбиљно срање за до краја живота па сам некако искулирао.

 

Човек је иначе потпуно у реду, и он и жена, чак су симпатични људи али имају неку ирационалну љубав према том дебилном псу, нису хтели ни да му ставе брњицу или да га везују када га изводе у шетњу, једини уступак на који је пристао је да извири из улаза пре него што га пусти напоље. Необјашњиво колико су волели тог кретена од пса. 

 

Не знам, Киме, шта да ти кажем. То што те забо је гејм чејнџер.

Edited by Прслин
Link to comment

zovite hellu u pomoc, kacijo je vec ovde svojevremeno magnuma 357, kog je pazario da pobije neke kucane sto su ga vijali kad se vracao sa posla na bicikli.

idem sad da nadjem poust :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...