Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

totalni bedak. danas kada sam cuo bas sam se smorio. meni je jedan od najgorih dana u zivotu onaj kada sam morao da uspavam jedno mace.

 

ti si uradila sve sto si mogla.

Link to comment

ne. pas je iskasapio mog psa u parku. umalo mu je otkinuo uvo i kada sam ga degazirao sa lobelije pritrcao je njegov (zapravo njen) vlasnik i udario mene. zato sto mu bijem psa. da bi nakon toga on sam pretukao svog psa. kretencina.

 

naravno, lobi je bila na povodcu, lik zna da je njegov pas napadao mog vec u 4 ranije situacije. uzas. sutra rano izjutra idemo kod veta na antibiotike i ta sranja.

 

 

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment

U bre Kim. Jbg da ima neka normalna služba kojoj to može da se prijavi. Ovako znaš da će pas da nastrada u svakom slučaju, a vlasnik će ostati nekažnjeni kreten.

Link to comment

ne. pas je iskasapio mog psa u parku. umalo mu je otkinuo uvo i kada sam ga degazirao sa lobelije pritrcao je njegov (zapravo njen) vlasnik i udario mene. zato sto mu bijem psa. da bi nakon toga on sam pretukao svog psa. kretencina.

 

naravno, lobi je bila na povodcu, lik zna da je njegov pas napadao mog vec u 4 ranije situacije. uzas. sutra rano izjutra idemo kod veta na antibiotike i ta sranja.

 

 

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

jebote, prijavi nekom, komunalnoj muriji il komegod.

ako je neki lokalni silos pa ti frka, prijavicu ga ja, ko ga jebe.

 

imao sam slican probem sa mojim blentom, u stunetskom parku gde ga povremeno setam napala ga 2 kera koje seta neki kretenski par.

posle sam cuo da su valjda jednom prilikom i zaklali neko kuce, ne znam koliko je istina.

elem, uspeo sam nekako da ga izvucem, i krenem da se derem na ovo dvoje degenerika, u fazonu, sto im ne stave brnjice kad su vec opasni, i riba mi na to odgovori neku nebulozu, kako im to vece kuce ima epilepsiju, blabla, pa ne sme da nosi brnjicu i tako neki imbecilni izgovor.

onda im kazem da ih makar sklone u jedan cosak parka kad vide neko drugo kuce. tu ovaj baja postane agresivan i krene nesto da sere i preti.

 

e tu sam malo ispizdeo i otisao sa kucetom do kola da ga zakljucam unutra, i ponesem stanglu od dizalice da se nadje, i kazem im da me sacekaju.

i nisu bili tu kad sam se vratio. jebiga.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...