Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

Treba mi savet i pomoć. Juče ujutru se ispred zgrade pojavio mali kucov, ali baš mali, okice su mu još uvek plave. Ručkao je, pio vodu, iako je delovao onako labavo na nogama. Rekle mi komšije da su zvali neku ženu iz Društva za zaštitu životinja koja je obećala da će da dođe da ga uzme i ja se tu ponadala da će se sve završiti dobro po maloga. U međuvremenu, kao dok čeka tu ženu, neko je doneo kutiju da ima gde da se skloni. 

 

Jutros vidim da je mali još uvek tu. Pokušam ja da nađem neki broj telefona ili nekog ko bi kucu preuzeo, ali bezuspešno. Ja ne mogu da ga uzmem, živim u stanu i imam mačka koji ne trpi druge životinje i sitnu decu. I evo je već druga noć kako će mališa prenoćiti napolju i plašim se da li će preživeti jer je dosta slab i večeras nije hteo da jede. Ukoliko bude OK sutra odvešću ga kod veterinara, ali to je samo privremeno rešenje.

 

Ako znate nekog u Nišu ko bi mogao da ga preuzme ili ko je spreman da čuva malu slatku kucu molim vas recite mi. 

Edited by AnaDilajt
Link to comment

Sinoć kasno smo mu dali malo vode, sada sam bacila pogled na njega, okice su mu skroz krmeljive, ali čim se vratim (na svu sreću imam samo dva časa) idemo kod veterinara da dobije tabletu protiv glista i sve što treba. Najverovatnije ćemo prvo da ga uzmemo da ga umijemo i zatoplimo malo. 

Link to comment

Stavite i na Fezbuk oglas za usvajanje. Možda je glup rezon, ali ja sam (pre Sunčice) planirala da ako uzimam kuče uzmem sa FB, a ne iz azila, jer su mi rekli da su ti što se nude na FB još ugroženiji i da im je potrebnije hitno usvajanje.

Link to comment

Pobegla sam iz škole da bih mališu što pre sklonila iz vlažne i hladne kutije. Čim je ukapirao da se nalazi na malo toplijem mestu odmah je živnuo, napio se vode (još uvek nije ništa uzeo da jede ali bitno da je pio vodu), piškio, kakio i krenuo da prepada mačka samom svojom pojavom. Okupala sam ga, prosušila i sad je ispred pećke uživa u toploti. Veterinar radi tek od 12 ali nema veze, i usput sam razgovarala sa komšinicom koju ću pokušati da ubedim da ga ona uzme. Ona ima jednog matorog džukca i preferira kuce sa ulice.

 

Evo da vidite malog. A kad se probudi, slikaću mu i lice da ga vidite u svoj lepoti.

 

6lUiJ6D.jpg?1

Edited by AnaDilajt
Link to comment

jes ti sigurna da ce taj tvoj macak da ga maltretira? ja video gomilu primera gde su macori bas zadovoljni da imaju nekog kime ce da gospodare :D

 

i bez bezanja iz skole, jescula :mad:

Link to comment

Nemaš pojma koliko je mekan. Da se istopiš  :wub:

 

Mačak ima već nas dvoje da maltretira, to mu je dosta. Eno ga sad u drugoj sobi duri se. BTW nije smeo da priđe nego sa sigurne razdaljine od 1,5m promatrao šta se zbiva maksimalno raširenih zenica.

 

Prednosti odraslosti - odeš kod direktorke, kažeš "Iskrslo mi nešto moram da idem, ko može da preuzme moje časove?" hihihiihihihihi

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...