Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

U Šapcu nađen azijat, ženka, stara oko dve godine, pitoma, zdrava, poslušna.

Nije čipovana.

Za sad je zbrinuta, ali ljudi kod kojih je došla i nemaju baš uslove da je zadrže.

(Već imaju udomljenog psa i mačku i još gomilu lutalica o kojima brinu, a držanje ovako

velikog psa u dvorištu može izazvati bes ne baš prijateljski naklonjenog komšiluka...)

Ako ima neko iz Šapca a da zna da je nekome nestala ženka azijata neka se javi.

Link to comment

na poslu u dvorištu imamo dve kuce, ženke avlijanerke, stare do godinu dana. 
pre oko mesec dana bile na sterilisanju, a pre desetak dana se nešto razbolele, nešto se mutno pojavilo na očima. odvele ih neke cure iz komšiluka na veterinarski i tamo rekli da imaju štenećak i da je najbolje da se uspavaju. onda neka žena isto iz komšiluka, koja kaže da je veterinar, zamolila da ne radimo to i da će probati da ih izleči. donosi im nešto, stavlja u hranu i eto ih, živnule, uobičajeno skakuću, laju na goste i raznosače hrane.
jel štenećak izlečiv?  

Link to comment

ako je zaista stenecak (tj ako su stvarno utvrdili, a ne odokativno), neuroloske posledice mogu biti najgore, od tikova do nekontrolisanog vrsenja ili nemogucnosti vrsenja nuzde i sl. bolest isto moze da oslabi srce jako. ako su vakcinisane i stare toliko, ipak moze sve da prodje i bez ozbiljnih posledica.   pratite ih.

Link to comment

Ja danas radim od kuće i otkrivam šta moj pas radi od 9 do 5. Spava. To je sve. Nije ni čudo što mi posle skače po glavi do iznemoglosti (moje). Glupi zec.

 

1921895_10202084616250883_1554586800_n.j

Link to comment

Ja danas radim od kuće i otkrivam šta moj pas radi od 9 do 5. Spava. To je sve. Nije ni čudo što mi posle skače po glavi do iznemoglosti (moje). Glupi zec.

 

 

Budi srećna što je tako, valjda i imaš psa da bi ti skakao po glavi. Inače se skakanje po glavi lako reši  sa 45 minuta brze šetnje, prijaće vam obema (kad bude mogla da izlazi napolje - beše nije revakcinisana?).

Inače, zamisli da vreme od 9 do 5 provodi istražujući izdržljivost različitih delova nameštaja, obuće, krpa i svega čega može da se dohvati u odnosu na zubiće. :evil:

Link to comment

Naravno da imam psa da bi mi skakala po glavi. Samo konstatujem da to i radi! :) 

 

Za nedelju dana idemo na poslednju vakcinu! Hura! Ustvari, posle ima još jedna protiv besnila.

Link to comment

@sejlorka

Super ti je Suna (valjda se tako zove), gleda u objektiv onim prepametnim psećim pogledom punim poverenja i radoznalosti.  Deluje kao da je nekakva mešavina sa dominantnim genima radnog ili pre lovačkog psa.

Link to comment

Hvala Halloween!

 

Ljudi uglavnom kazu za Sunu da je labrador, moj momak i najbolji drug kazu da je pticar, a ja kazem da je Suna zec! Razume me samo moja drugarica koja za svog macora kaze da je kengur.

Link to comment

ja razumem, moja maca je pas

obraduje mi se kad me vidi i voli da donosi igracke koje joj bacim

I moja isto, i stalno stražari kad je neko ispod prozora i čuva kuću
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...