Jump to content

Psi


uros_s78

Recommended Posts

Заборавих да напишем извини.Опоравља се хвала богу.Постаје полако оно старо.Почела је да једе мученица и хода не лежи више са оним тужним погледом.Мислим да ће бити све ок.Довео сам неког ветеринара.Каже да је појела нешто лоше па је то све узрок.Јебо матер мислим да сам срећни од ње.

Edited by Блок_64
Link to comment
Заборавих да напишем извини.Опоравља се хвала богу.Постаје полако оно старо.Почела је да једе мученица и хода не лежи више са оним тужним погледом.Мислим да ће бити све ок.Довео сам неког ветеринара.Каже да је појела нешто лоше па је то све узрок.Јебо матер мислим да сам срећни од ње.
:thumbsup:
Link to comment
Заборавих да напишем извини.Опоравља се хвала богу.Постаје полако оно старо.Почела је да једе мученица и хода не лежи више са оним тужним погледом.Мислим да ће бити све ок.Довео сам неког ветеринара.Каже да је појела нешто лоше па је то све узрок.Јебо матер мислим да сам срећни од ње.
bravo i za tebe i za kuče :)
Link to comment
kako je psic? mnogo je sladak. raspitacu se da li bi ga neko primio na gajbu ako je to i dalje potrebno.
operisan je u cetvrtak, ima privremeni smestaj dok se ne oporavi, a javili su se i ljudi iz slovenije koji vec imaju foksove da ga udome.s obzirom na to sta je sve do sada uspeo da prezivi, svaki novi dan za njega je rodjendan.
1533790_642298629164584_789710527_n.jpg
Link to comment
Ајде једно тупаво питање.Имамо у дворишту фирме пар паса.Сви су доџови ако тако може да се каже.Мање више сви им доносимо храну и коске.Ово моје омиљено од јуче неће да једе иначе је алава,и рекао бих да тешко дише.Само лежи и тужно гледа.Додуше мене када види маше репом.Јел зна неко шта може да јој буде.
Nemojte im davati kosti previse. One nemaju hranljivu vrednost, a mogu da naprave probleme, posebno kod pasa koji se ne hrane redovno i ujednaceno. Ako u firmi imate jednu istu grupu pasa, mozda ne bi bilo lose (ako ste u mogucnosti finansijski naravno) da im organizujete vakcinaciju i zastitu od parazita, ili da se mozda prijavite u ovaj program, gde se mogu obezbediti neke besplatne vet usluge.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...