Jump to content

Psi


uros_s78

Recommended Posts

Naša keruša zna da sedne, legne, da šapu (jednu, malo teže hoće i drugu), nekad je htela da se prevrne kad ja kažem "ajde kolut", a sad treniramo preskakanje prepone. :D

Link to comment
moj pas zna da sedne, da sapu, predje ulicu i da se ukopa na mestu kad dreknem. ostalo je jos samo
da nauci.
moji isto sve to znaju, i vise od toga. al kad oni oce.
Link to comment
Da li bi neko primio ovog psica na privremeni smestaj (bice placeno), ili ga trajno udomio (samo Novi Sad)? Zove se Vudi, ima oko 6 meseci, a bivsi vlasnik ga je doneo u ambulantu u kesi sa ispalim debelim crevom i parvo virusom i zeleo da ga uspava. Mali je sve to pregurao, bice potrebno jos neko vreme da se izmucena creva potpuno revitalizuju, ali on je i pored svih muka veseo, raspolozen i predivan. Trenutno mora da jede posebnu hranu i da uzima odredjene preparate za oporavak crevnog trakta.Ako je neko zainteresovan, ovde se moze javiti: https://www.facebook...32825822&type=31452336_605891632805284_1135808784_n.jpg1458646_599696733424774_2096790053_n.jpg1459723_610399495687831_1510769865_n.jpg
kako je psic? mnogo je sladak. raspitacu se da li bi ga neko primio na gajbu ako je to i dalje potrebno.
Link to comment

Ајде једно тупаво питање.Имамо у дворишту фирме пар паса.Сви су доџови ако тако може да се каже.Мање више сви им доносимо храну и коске.Ово моје омиљено од јуче неће да једе иначе је алава,и рекао бих да тешко дише.Само лежи и тужно гледа.Додуше мене када види маше репом.Јел зна неко шта може да јој буде.

Link to comment

jebiga, vodi kod veta ako si u mogucnosti.pipni joj njusku, ako je suva, ima temperaturu.moze biti bukvalno bilo sta, od parazita do trovanja, ali ako tesko dise, ne bih rekao da je naivno.

Link to comment

Мораћу.Јебено је то што никада је вероватно нико и није ставио у ауто па сада ипак се треба изборити са њом,мада је умиљата.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...