Jump to content

Psi


uros_s78

Recommended Posts

nemam licno iskustvo, ali znao sam coveka koji ga je imao, izuzetno inteligentan i samostalan pas. jedino sto je imao cesto probleme sa kozom, nekakav dermatitis, tome su navodno skloni. a tesko je primetiti zbog ostre dlake, dok ne postane vec zajebano.@fragandsto, bre?

Edited by aram
Link to comment
do koliko stepeni je ok da psu bacam stap u Dunav?pas zivi napolju u dvoristu i nije neki kucni,metiljavija nemam pojma do kad je to ok jer prosli pas nije htela ni da pogleda za stapom pa to nismo radili a ova je luda i moze da donosi satima
Pazi, Dunav nosi skoro 10 km/h, ako ti je pas manji i nenaviknut pošalji nekog kod Grocke da ga čeka
Link to comment

pa gde onda da joj bacam stap?nemam drugu vodu :(salim se..bre sta ti mislis koliko ja mogu da bacim stap -taman koliko ona moze da pliva..a i ako se nekada zanesemo uvek ili odustane od stapa ili ispliva nekoliko metara nizvodno :)

Zavisi od psa.Psi sa dobrom poddlakom i u dobroj kondiciji mogu i u zaleđenu reku da skaču kolko hoće.Psi sa kratkom dlakom već ispod 15 stepeni osećaju neprijatnosti i izbegavaju takvu vodu.Moja kuja se jednom, kao mala od 6-7 meseci, tako igrala sa lokalnim labradorima i skakala u Nišavu maja meseca i navukla zapaljenje pluća. Labradorima ništa ni u sred januara.
hvala na odgovorukuja je mesanac ali izgleda da ima malo labradora,ima poddlaku ok,videcu kako se bude odvijala jesen,bice jos lepih dana Edited by ivy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...