Jump to content

Psi


uros_s78

Recommended Posts

Pitanje za vlasnike:Pojavio se neki mlad džukac u komšiluku.Strašno cvili/zavija.Ne bih rekao da je bolestan, lepo je jeo, lepo se kreće, trči...Da li bi trebalo da ide kod veta?

Link to comment
Meni došao gost. Prijatelji™ (videti topik arhaičnih srpskih izraza) idu na put i ostavili na čuvanje ljubimca jer znaju da ga volimo, bio je već kod nas, ali na po par sati. Ovo će trajati petnaest dana... Dakle, kako su ušli, moj ga je zaskočio, onako šmekerski, ovaj urliknuo i pobiše se. Problem je pojačan ljubomorom našeg i cviljenjem njihovog kad su otišli. Inače, ker je beo i čupav kao ženka s kojom se moj zabavlja, pa se zaneo, Postoje li psi gejevi? I kako da im organizujem suživot u predstojećim danima? Oni jadni doneše i neku posebnu hranu, moj indijanac mu sve pojeo :mellow:Da ne pominjem zapišavanje, naizmenično cvelog dvorištaGost:Mile.jpgSa domaćinom:LijiMile.jpg
Opet mi došao Mile!
Link to comment
Pitanje za vlasnike:Pojavio se neki mlad džukac u komšiluku.Strašno cvili/zavija.Ne bih rekao da je bolestan, lepo je jeo, lepo se kreće, trči...Da li bi trebalo da ide kod veta?
Nije on verovatno bolestan. Uplašen je jer je napušten, plače za gazdom koji ga je šutnuo/izgubio
Link to comment

Nije, a zašto bi bilo?Zbog nepismenih novinara i njihovih čitalaca?Odbacite sve predrasude i dođite da se lično uverite kako stvari stoje. Po drugi put hoćemo da prikažemo pitove u sportskom nadmetanju u Srbiji, sada dosta organizovanije i ozboljnije.PSNaravno da su borbe pasa zabranjene, i da niko ne propagira taj primitivizam. Ovde se radi o sportskom nadmetanju pitova i srodnih rasa u nekim atletskim disciplinama.

Edited by zmanic
Link to comment

ekstremne mere

Skupština Rumunije je glasanjem odobrila da vlasti glavnog grada Bukurešta uhvate i ubiju desetine hiljada pasa-lutalica.Za tu odluku je u utorak pred ponoć glasalo 226 poslanika, 23 su bila protiv, a 21 je bio uzdržan.Gradonačelnik Bukurešta Sorin Opresku je posle glasanja rekao da će predložiti da se otkaže gradski referendum na kojem je trebalo da se 6. oktobra donese konačna odluka o sudbini pasa.Poslednjih godina čopor pasa-lutalica je ubio jednu ženu u Bukureštu, a umro je i turista iz Japana kome je pas-lutalica ujedom presekao arteriju u nozi.Da bi "kampanja eutanazije" pasa mogla da počne, zakona izglasan u Skupštini treba da potpiše predsednik Republike i da se potom objavi.Broj lutalica u Rumuniji iznosi 64.000, kažu izvori bliski gradskoj skupštini. Infektivna bolnica u Bukureštu je ove godine zbrinula 9.760 ljudi od ujeda pasa, od čega su četvrtina bila deca.Celu priču pokrenula je smrt četvorogodišnjeg dečaka, nakon ujeda pasa lutalica.
Link to comment

do koliko stepeni je ok da psu bacam stap u Dunav?pas zivi napolju u dvoristu i nije neki kucni,metiljavi ja nemam pojma do kad je to ok jer prosli pas nije htela ni da pogleda za stapom pa to nismo radili a ova je luda i moze da donosi satima

Edited by ivy
Link to comment

Zavisi od psa.Psi sa dobrom poddlakom i u dobroj kondiciji mogu i u zaleđenu reku da skaču kolko hoće.Psi sa kratkom dlakom već ispod 15 stepeni osećaju neprijatnosti i izbegavaju takvu vodu.Moja kuja se jednom, kao mala od 6-7 meseci, tako igrala sa lokalnim labradorima i skakala u Nišavu maja meseca i navukla zapaljenje pluća. Labradorima ništa ni u sred januara.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...