Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

evo je Kuki koja je postala 1 nogata plavusa :Dinace sam je jedva slikala,nema sanse da iskulira sekund ovo ju je nesto spolja zamajavalo pa je bila mirna

15082013152.jpg

15082013154.jpg

Edited by ivy
Link to comment
sarka gricnula maltezera od jedne poznanice i otputovao jekako ga je ona volela i pazila
sad sam tek videla da ima samo dabl babl post...a ja sam pitala wtf sa tim zmijama tu? :( misim,jel najezda,sta?
Link to comment

Moj ker jutros ujeo komšiju za bulju. To je treća žrtva zadnjih par godina iz iste familije. Nikog više osim njih ne ćapa, kao da su ukleti.Parkirao je ispred ograde i natrćio se da visi nešto na kolima. Ovaj proturio glavu i sklopio vilicu :mellow:

Link to comment
prosle godine je stradao jedan pekinezernije epidemija nego ih samo ima ponekada tvoj dunda vise nije dunda, pravo se umomcio
gde su bile te zmije, u kom delu srbije ili okoline beograda?(cvikdam zbog svog blesavog pseta, od kola se sklanja, ali ako vidi zmiju ne znam šta će joj pasti na pamet)
Link to comment
  • 2 weeks later...

ahahaha to moj pas radi ispod kola znaci sada vec jedva izadje ali tu najvise voli da blejie da,kad sam vec tu..trebalo bi da nabavim kucicu,ide zima i to..pa jel postoje neki saveti tipa od cega je najbolje da je napravljena,ako imate provereno mesto za nabavku i slicno..

Edited by ivy
Link to comment
e da,kad sam vec tu..trebalo bi da nabavim kucicu,ide zima i to..pa jel postoje neki saveti tipa od cega je najbolje da je napravljena,ako imate provereno mesto za nabavku i slicno..
Eh, sad, najbolje, najbolja je zidana. :DOd lamperije moze da se napravi lepa kucica, a ako hoces jeftinije da prodjes, ram od letvi 4x4, pa okolo OSB tabla, na krov stavis tegolu da se ne natapa, ostalo premazes nekim lakom za drvo (samo spolja). Ako ti je kuce zimogrozljivo, mozes da dodas i stiropor, mada licno mislim da za pse koji zive van kuce to nije potrebno. Ubacis mu slamu i grejace se sam. ;)Bitno je da ne duva unutra (da ne provali murija). Edited by gotivac
Link to comment

Meni bi termoizolacija bila pod obavezno. Umeju zime ovde da budu jako gadne.Iz istog razloga bih gledao da imaju nekakva vratanca.

Edited by katamaran
Link to comment

Ako praviš - postaraj se da ima dve prostorije i da u njih ulazi dijagonalno.To će je dodatno zaštititi od hladnoće.Ne ubacuj ćebad i slično, to će se ukvasiti i zabuđati tako.Napravi krov tako da može da se podigne spolja, da lakše menjaš prostirku.

Link to comment

Da, i kad je postavljaš da bude odignuta od zemlje i veličine da može komotno da se okrene unutra, dve prostorije, druga da bude bočno od ulaza1326293705_298855238_1-Slike--KUCICE-ZA-PSE-na-prodaju.jpgediit: nije reklama, slučajno naišao na neki smederevski sajt

Edited by kapetanm
Link to comment

Ima na kupujemprodajem solidan izbor

http://www.kupujemprodajem.com/search.php?action=list&data[keywords]=kucice%20za%20pse&data[list_type]=group&data[category_id]=14&data[group_id]=637

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...