Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

moj manji i mladji pas kiki kada pokvari stomak zdere trave i onda to iskaki ili povrati u jednom travospletu. e sada kada kaki tu travu ona se sva napreze i ima nesto sluzave sukrvice preko tog travnatog izmeta. should i be worried.Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment
A jel u sadržaju ima još nečeg osim trave, mislim jel jede kao obično?
pre toga je israla sve normlano. jede normalno, ima apetit, nije nevesela.Sent from Bender's iPad using Tapatalk
Link to comment

Je li jela kosti ili nešto tako tvrdo ili igračku komadala? Koliko ima te sukrvice? Ma da ne nagađamo zovi ti veta kod stomačnih stvari bitno je lečenje na vreme

Link to comment

opipaj joj deo izmedju zadnje dve noge, pa ako nije napet, nije nista strasno, daj joj par dana vodu s kojom pomesas malo caja od kamilice ili nane, pola kasicice max. ta sluz i sukrvica mogu da budu od naprezanja. ako je napet donji deo, idi kod veta. da iskoristim post, dosetao nam na avalu crni ruski terijer, izmedju godinu i godinu i po dana, dosta neuredan, ali u dobroj formi. veseo je, ne boji se ljudi, ne deluje zlostavljano. nema cip, a regularni vet nam na odmoru, ali sam cula od komsija da negde oko tresnje postoji neprijavljena odgajivacnica.da ne bih isla od kuce do kuce, ako slucajno neko zna za tu odgajivacnicu ili je cuo da je nestao ovakav pas, javite, molim vas.

Link to comment
opipaj joj deo izmedju zadnje dve noge, pa ako nije napet, nije nista strasno, daj joj par dana vodu s kojom pomesas malo caja od kamilice ili nane, pola kasicice max. ta sluz i sukrvica mogu da budu od naprezanja. ako je napet donji deo, idi kod veta. da iskoristim post, dosetao nam na avalu crni ruski terijer, izmedju godinu i godinu i po dana, dosta neuredan, ali u dobroj formi. veseo je, ne boji se ljudi, ne deluje zlostavljano. nema cip, a regularni vet nam na odmoru, ali sam cula od komsija da negde oko tresnje postoji neprijavljena odgajivacnica.da ne bih isla od kuce do kuce, ako slucajno neko zna za tu odgajivacnicu ili je cuo da je nestao ovakav pas, javite, molim vas.
hvala! da ti redovni vet nije vlada magas?Sent from Bender's iPad using Tapatalk
Link to comment

Čarli je posavski gonič, došao kod nas pre tri sedmice, sa nepunih dva meseca.2po8obd.jpgŽivi u dvorištu, nije vezan, ima kućicu pored ulaznih vrata, mazimo ga i pazimo. Od pre nedelju dana (dakle, ne odmah kada se doselio) je počeo žestoko da smara. Svake noći oko tri sata počne da cvili na vratima kuće (u kuću mu je inače zabranjen ulaz i ne zanima ga) dok neko od nas dvoje ne izađe. Onda bi da se igra i mazi (iako se inače slabo mazi), pa svake noći imamo ubeđivanje. Nekad je dovoljno ubaciti ga u kućicu, nekad mora prutom da dobije po guzi da bi se smirio i prestao, uglavnom to natezanje ume da potraje.Pretpostavljam da bi problem najlakše rešilo ignorisanje, ali malo je nezgodno jer on prilićno glasno cvili, pa cela ulica odjekuje.Takođe, istovremeno je počeo i da cvili i kuka kada napuštamo dvorište, što je takođe nezgodno jer kada odemo na posao i on ostane sam, dosta često mi komšije kažu da dugo kuka. On u principu treba veći deo vremena da provede sam (noću i pre podne kada smo na poslu).Inače, nije neka maza, voli da se igra, ali ne voli da se mazi i miluje, dosta je oštar i odlučan, nije preplašen, samo ponekad (kada je sam u dvorištu) dobija ove napade ludila.Ima li ko neki koristan savet? Rekli su nam i da mu stavimo časovnik koji kucka u kućicu, da će ga to smiriti kada je sam, međutim, on ga uopšte ne primećuje .

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...