Jump to content
IGNORED

Psi


uros_s78

Recommended Posts

Komsinica poklanja patuljastog pinca, 5 meseci, muzjak, ima papire i pretpostavljam i da je cipovan. Ima obaveze oko unucica i ne moze da stigne da brine o psu, a ne moze da ga vodi sa sobom tamo gde cuva decu jer i tamo ima pasa...uglavnom mnogo slatko stvorenje, nije prgav, blenta je jos uvek, jede samo granule i toliko je drag da se i ja nesto razmisljam....ali necu moci, em imam macora em je muz rekao ne vise zivotinja...pa ako znate nekog ko bi hteo, a da je pouzdana osoba itd, javite se u inbox.Postavicu slike kasnije kad provalim kako da ih prebacim sa telefona.

Link to comment

Prelep je Gix , caric mali :)Duci, je l on moze normalno da sedi sa repom ove duzine? Juce sam bila da obidjem jednu udomljenu bokserku, koja ima rep iste ove duzine. Medjutim, ona ne sedi pravilno , u stvari jako retko sedi. Ili stoji ili lezi. Njeni ljudi su istripovali da je problem duzina repa i razmisljaju o operaciji, da se cvikne na minimum.U proslom zivotu, kada sam imala boxera, imao je mini repic, samo 1 prsljen, i koliko se secam, svi boxeri koje sam znala, imali su skroz skracen rep.

Link to comment

Normalno sedi, jeste mu rep duzi za jedan prst ali nema nikakvih problema, cak voli da sedi i na tabureu, guzicu namesti na tabure, prednje noge uspravne i pilji u teve ili se tako ugura pored nekog na silu. Ne verujem da je problem kod repa, u nekim zemljama im cak ni ne seku repove, a i ne znam do kog uzrasta im je izvodljivo seci repove, bolje se raspitati kod nekog strucnog dal je tu problem.

Link to comment

Da, da. I meni je zvucalo nelogicno da je rep problem. Fora je sto je njima i vet rekao da je mozda u repu problem ali da je operacija u njenom uzrastu (7 meseci) komplikovana. A mozda kuce samo ne voli mnogo da sedi, ko zna... Inace je super, zivahna i pametna. Kada je nadjena bila je katastrofa, neuhranjena, traumirana, raspad skroz.Sada vidjam gomilu boksera sa repovima i nikako da se naviknem, mada su mnogo slatki tako, kao neki dzukci smesni.

Link to comment

E kako se zovu oni sivi kratkodlaki, imaju malo scary oči?Juče mi jedan ničim izazvan prišao, izbalavio ruku, budalasto skakao i odjurio dalje.Ako su svi takvi, mislim da znam šta bih voleo imati...

Link to comment

E to, liči. Bravo!Ovaj bio nešto tamniji i manji valjda tinejdžer, ali lud skroz.I lep. I gledao me kao da će da progovori. Ljudski mislim.

Link to comment

Devojka od pre neki dan ima neopisivu zelju da nabavimo mopsa, pa ako znate nekog ko ih jeftino prodaje ili jos bolje poklanja, zamolio bih da me obavestite

Link to comment

nije. i mopsove neko treba da voli.moj stric dobio na poklon petogodisnjeg svajcarskog ovcara. meni je to beli dugodlaki vucjak. boze, koliko je lep taj pas.

Edited by darling
Link to comment

imam Labradora starog 7 godina i pojavila mu se izraslina kao ping-pong loptica sa strane na sredini tela. Kaze mi komsija veterinar da je tumor koji je izolovan na kozi i hirurskom intervencijom bi trebalo da se ukloni? i kao to je to, sve bi trebalo da bude u redu?jel ima neko preporuku gde bi to mogao da uradim u Beogradu (da ne idem bas kod prvog iz oglasa)? jel imao neko neka iskustva sa tim, posto nisam bas siguran da je tako bezazleno kao sto mi je receno?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...